PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870226}

Zero

5,5 511
ocen
5,5 10 1 511
Zero
powrót do forum serialu Zero

Kolejna bajeczka...

ocenił(a) serial na 3

..przereklamowny naiwny smętny serial. Plus za scenografię i kamerę.

recenzent_PL

Święta prawda, od dawna tak się nie wynudziłem. Postacie płaskie ich los i perypetie nie były w stanie mnie do siebie przekonać lub zainteresować. NUDA!!!

ocenił(a) serial na 6
recenzent_PL

świetna recenzja .. a gdzie jakieś argumenty

recenzent_PL

do tego rasowi włosi. Zobaczyłem tylko 3 sekundy trailera i stwierdziłem, że nie ma co oglądać

balldur

Rasowi włosi ? Co to ma w ogóle znaczyć? Jeśli myślisz że we Włoszech tylko biali ludzie żyją, to się bardzo mylisz. Jeśli miałbyś jakiekolwiek pojęcie na temat demografii tego kraju, to byś wiedział że ok. 10% populacji tego kraju to imigranci.

recenzent_PL

z tego co widzę po twoim profilu, to niezbyt oglądasz gatunek Sci-Fi, może po prostu nie wiesz jak do niego podchodzić ;)

recenzent_PL

''recenzent PL'' XDDD cóż za wymowny nick, super recenzja, rzetelne podejście oparte typowo o gatunek serialu hahah

ocenił(a) serial na 6
recenzent_PL

Kamera i lokalizacje bardzo ładne, ja się zainteresowałem serialem. Wprawdzie dopiero po drugim, lub trzecim odcinku. Nie jestem zajarany, aczkolwiek jestem ciekaw, czy będzie kontynuacja. Bo końcówka, szczególnie z tą Dziewicą, mnie zaciekawiła.

recenzent_PL

Jak w takim razie nazwiesz produkcje komiksowe od Marvela?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones