Zaczęło się dobrze, ale w tej serii było tyle bzdurnych zachowań postaci, że naprawdę trzeba nie mieć wymagań żeby wysoko ją ocenić.
A od połowy to anime już całkiem się stoczyło. Z poważnego klimatu stało się jakąś durną sielanką, a z głównej bohaterki zrobili zakochaną dziewczynkę.
Poza tym ta Aika również...