PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601691}

Zielona Latarnia

Green Lantern: The Animated Series
7,0 559
ocen
7,0 10 1 559
Zielona Latarnia
powrót do forum serialu Zielona Latarnia

Polski CN od poniedziałku o godz 19 00 będzie emitował przygody szmaragdowego rycerza i
korpusu zielonych latarni ;]

użytkownik usunięty
hudylobo

A nie od wczoraj? W ogóle wiesz może o której jutro będzie powtórka dzisiejszego odcinka?

cholerka powiem szczerze ze zapomniałem i przegapiłem :/ nie upilnowałem . Wiem że miał lecieć od 10grudnia, za tydzień już nie odpuszczę i przykulam za 2odcinkiem ;] Nic niestety o powtórce nie wiem ...lipa

użytkownik usunięty
hudylobo

Przejrzałem wszystkie programy i nigdzie tego nie widzę o_0

użytkownik usunięty

Przynajmniej jeśli chodzi o jutro

w gazecie nic nie znalazłem ,oprócz minionego poniedziałku

ocenił(a) serial na 10
hudylobo

Widziałem tytuł 'Green Lantern' na polskim Cartoon Network w soboty i niedziele o 15:15, jeżeli to ten właśnie serial miałby być. Jutro się przekonam. Podobnie trochę żałuję, że przegapiłem dotychczasowe emisje 'Young Justice' na tym kanale.

użytkownik usunięty
plooshack

A wiadomo może czy dzisiaj o 15:15 jest pierwszy odcinek czy lecą dalej z drugim?

ocenił(a) serial na 10

Dzisiaj o 15:35 powinno być już wszystko wiadomo, zdiagnozuję odcinek i serię i napiszę tutaj. Podobnie zrobię z Young Justice.

użytkownik usunięty
plooshack

Wolałbym oglądać Young Justice ale ten serial zawsze mi umyka ;)

ocenił(a) serial na 10

No ja spróbuję YJ dzisiaj i jutro o 20:20, mając nadzieję, że za wiele nie straciłem.
I tak jestem teraz chory, to niczego ciekawszego raczej nie porobię ;)

ocenił(a) serial na 10

Tak, dzisiaj poleciał pierwszy, dwuodcinkowy epizod serialu Green Lantern, pod tytułem 'Beware My Power', a jutro o 7:00 teoretycznie będzie powtórka. Kolejne odcinki podejrzewam wyemitowane zostaną w każdy poniedziałek o 19:00, z powtórkami w soboty o 15:30 i w niedziele o 7:00. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
plooshack

Dzięki, jednak osoby przeziębione też mają swoją rolę, muszą wiedzieć co i jak w TV ;)

ocenił(a) serial na 10

Dzięki za docenienie xD
A 'Young Justice' to trochę nie bardzo mi podchodzi, bo czuję się jak oglądając 'BEN10' czy coś takiego.

hudylobo

Coś wiadomo o kolejnym sezonie? Czy to już permanentny koniec?

mk555

Niestety KONIEC ,póki co bo liczyc mozemy na Justice League w takim komputerowym wydaniu(choć nie tak szybko).Gdzies takiego niusa czytałem ze są plany odnosnie jakiegoś przedsięwzięcia na rynku animowanym przed kinowa JL ,która datowana obecnie na 2017r

hudylobo

Naprawdę szkoda, choć serial dla młodszej widowni to przyznam że od pewnego momentu oglądałem z zaciekawieniem. W tej bajce poruszne były tematy nad którymi nawet dorośli mogli by się trochę zastanowić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones