PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836648}

Zielona granica

Frontera Verde
7,0 1 336
ocen
7,0 10 1 1336
7,5 4
oceny krytyków
Zielona granica
powrót do forum serialu Zielona granica

Rewelacyjny!!

ocenił(a) serial na 10

Do tej pory jak dla mnie najlepsza produkcja netflix, powinien być serialem flagowym. Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.

ilonakryj

Zaczęłam oglądać pierwszy odcinek, i niestety się nie wciągnęłam, nie wiem czy dawać jeszcze szansę czy nie, miałam duże oczekiwania do co do tego serialu? Czy wiele jest tam wątków magicznych/duchów i czy akcja "w realnym" świecie rozwija się?

ocenił(a) serial na 8
gabriela90

strasznie sie dluzy. A zaczelam ogladac bo przedmowca wystawil 10!

ocenił(a) serial na 8
ilonakryj

Fakt bardzo klimatyczna ścieżka i serial tez, posiada ciężki klimat i niby akcja mozolnie sie toczy ale mimo to wciąga coraz bardziej. Ushe i Yua miażdżą swoimi kamiennymi twarzami. Ostatni odcinek mógłbyc troszkę lepiej rozwiązany. Jedyne czego nie rozumiem to ostatniej sceny w „dyskotece” Ktoś ma jakieś sugestie ?

hmeroo

Ta scena w dyskotece była tak bez sensu, że też zastanawiam się kto to wymyślił?

ocenił(a) serial na 7
ilonakryj

Ale ten serial ma taki powolny styl bycia i wszyscy tak spokojnie mówią, jeszcze takim melodyjnym językiem, że to najlepiej usypiająca produkcja Netflixa na pewno. Perfekcyjnie się przy niej zasypia.

A prócz tego faktycznie zacny kryminał, wciąga, wymaga sporo uwagi i prezentuje inny skrawek świata z jego unikalną kulturą. Warto obejrzeć.

ilonakryj

Słabizna. Nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones