PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297100}
6,2 428
ocen
6,2 10 1 428
Zielona karta
powrót do forum serialu Zielona karta

green card

ocenił(a) serial na 7

Mogliby również pokazać losy tych bohaterów, którym się nie udało, którzy wyjechali ale
niestety tam niczego nie dostali, niczego nie znalazły, tak jak nasze 3 rodziny...

Niestety realia są teraz (2011rok) takie, że Polak raczej rzadko kiedy pomoże innemu
rodakowi z kraju.

W serialu zaraz po przyjechaniu rodziny już mają domy, szybko znajdują pracę.

użytkownik usunięty
luk_86

zrozum, jak sie dostaje zielona karte i leci do Ameryki, to trzeba byc przygotowanym. To nie jest jak do Angli, jak lecisz do USA, to nie ma, ze sie nie uda... Za daleko, zeby sie nie udalo, trzeba dobrze zainwestowac. A co do polakow to prawda, polacy za granica, to straszne sku*wysyny. A oni dostawali domy od panstwa, bo mieli zielona karte, wiec takie prawo, za darmo, to sa socjale... oni nie zyliu w luxusach, jak na ameryke, to zyli jak zwykli biedni, ale pewnie teraz znaja ten teren i zycie im sie poprawilo, od czegos trzeba zaczac, nie?

ocenił(a) serial na 7

Cytat z innego forum:
"Ola nadal mieszka w Chicago, urodziła dziecko,ale nie wiem, czy wyszła za mąż. Ela i Staszek kupili fajny domek,nie mieszkają w Lakewood. Staszek był chory, chyba poważnie. Nie wiadomo,czy wyzdrowiał. Adam Gronkiewicz jest kierowcą tira, tak jak chciał :) Co u jego żony ?? Nie wiem."

użytkownik usunięty
JizzyBones

heh no i widzisz ;)

ocenił(a) serial na 7

Pozdrawiam Rotterdam ;)

użytkownik usunięty
JizzyBones

heh co za zbieg okolicznosci :p Dzieki, ja Ciebie tez ;)

luk_86

Tylko norweski socjalizm!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones