Niezły scenariusz, dobrze zagrane i te Walijskie tereny, wiecznie pada i wieje... to sie czuje w tym serialu, no i ten mini browar, rewelacyjne miejsce.
Świetny serial brytyjski. Wszystko na miejscu: jest intryga, dobra gra aktorów i zaskakujące rozwiązanie - POLECAM
Mega twist w przedostatnim odcinku miażdży/
Pierwsze 3 odcinki po prostu...nudne. Potem jednak serial wbija w fotel. Mocny, ambiwalentne emocje wzbudza. Dobry.
Gdy kobiety zostawiły gościa w lesie miał zdjęte do połowy spodnie potem już cały czas miał ubrane kto popełnił błąd reżyser czy ktoś ubrał ?
Lepszy niż sezon 1. Dobra obsada, nieoczywiste, ciekawe. jest ok... a bywam wybredna :P
polski tytul zmowa