PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833558}

Zniewolona

Krepostnaya
7,4 2 395
ocen
7,4 10 1 2395
Zniewolona
powrót do forum serialu Zniewolona

Wiem,że Grigorij to gad. Ale bardziej mi było żal jego śmierci niż Aleksieja. Bez niego to już nie będzie tej sam serial. Dodawał mu energii.

ocenił(a) serial na 7
ignis_2

Mam to samo. Liczę jednak, że jakoś go przywrócą. Może się okaże że ta ostatnia scena to wizja Katji czy coś. Wielu osobom takie zakończenie się nie spodobało i twórcy to wiedzą.

Alex_Tyler

Byłby inny, lepszy jakby miał tak dobrego ojca jak Natalia. Jego własny miał go gdzieś i tylko szukał w nim wad. Te ordery myślę,że ukradł dla ojca. By w końcu go zaakceptował. Jak na ironię to obaj byli identyczni charakterem. Dlatego tak szkoda mi było Grigorija bo tuz przed samobójstwem ojciec go zaakceptowal i chciał się pogodzic. Lecz ten stracił już tyle,że nie widział wyjscia.
Ale z drugiej strony to właśnie ta cząstka zła czyniła go ciekawym. Lydi ciezko byłoby uciec z okrazonego i palącego się domu. Ale jest taka możliwość. Jednak niestety śmierć Grigorija mimo,że nie pokazana jest zbyt oczywista. Postrzału w głowę nie da się przeżyć.

ocenił(a) serial na 7
ignis_2

Nie widzę kolejnego serialu bez jego postaci. Wg mnie nawet to najlepsza postać, najbardziej rozpisana psychologicznie, a nie flaki z olejem. Tak jak mówię, może okaże się że to Katja sobie wyobrażała że się zabił i może żyć spokojnie? Może jeszcze coś wykombinują. Tylko mam nadzieję, że jeśli albo o ile go przywrócą to będzie nadal taki sam, a nie że na przykład coś go oświeci i będzie "dobrym człowiekiem" albo jakimś freakem. Powiem Ci szczerze, że bez niego nie chce mi się kolejnego sezonu oglądać.

Alex_Tyler

Ja oberzę z ciekawości. Może mnie zaskoczą? Chociaż bez Grigorija będzie ciezko. Ale bez żalu porzucę jeśli będzie kiepsko. Jednak z tego co czytałam będzie pomieszanie z poplątaniem. Katia będzie się bawić w detektywa. W drugim sezonie strasznie już kombinowali i ciężko się oglądało. Halki nie lubiłam, ale to co jej robili w drugim sezonie to było przegięcie. Szkoda mi było Aleksieja i poczułam lekką przykrość,ze już go nie będzie. Ale większy żal miałam po Grigoriju. Skończyła się pewna epoka. I podobnie jak Ty mam nadzieję (o ile Grigorij powróci) to będzie taki sam jak zawsze, a nie nawrócony na ścieżkę cnoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones