PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595304}

Zwyczajny serial

Regular Show
7,4 4 897
ocen
7,4 10 1 4897
Zwyczajny serial
powrót do forum serialu Zwyczajny serial

Niedoceniany..

ocenił(a) serial na 7

Zdecydowanie najbardziej niedoceniana produkcja wśród tych nowszych kreskówek. Dla nieco starszych, trochę świat w krzywym zwierciadle.. Ma to coś czego ciężko mi już znaleźć w serialach animowanych. Sama nie wiem co to.
Szkoda, że wszyscy się jarają Porą na przygodę, kiedy to gdzieś ginie w tłumie.. jak dla mnie perełka.

pewupe

Serial jest dla dorosłych! bo wszyscy myślą, że jak kreskówka to dla dzieci i są w wielkim błędzie. Ma absurdalny humor i tym mnie ujął. Ale każdy lubi co innego, jedni będą oglądać porę na przygodę, a drudzy będą woleć ZS.

ocenił(a) serial na 7
uglyboy

Uf! Właśnie tej informacji szukałem. Tak jak Futurama, Pora na przygodę, tak właśnie i Zwyczajny serial do którego się przymierzam ujęły mnie tym, że dla dzieci jest to tylko kolorowa bajka z niezrozumiałymi podtekstami, zaś dla dorosłego pełnoprawna bajka z głębszym dnem :) Czy są jeszcze jakieś propozycje takich bajek? Szkoda, że nie ma już takich bajek jak Ed, Edd i Eddy, Krowa i kurczak i inne.

Mayk_L

Nawet czasem dla mnie było zaskakujące jak wiedziałem o betamaxie od Bundy'ich gdzie Al zakupił i potem nie mógł oglądać filmów, VHS, to o LD musiałem poszukać jakiś informacji i mnie zaskoczyło. Każdy lubi co innego, jeżeli chodzi o absurdalny humor to wujcio dobra rada i świat gumballa jeszcze pasuje do tej kategorii i jest na CN.

ocenił(a) serial na 7
pewupe

Myślałem, że to ze mną jest coś nie tak, ale widzę że nie tylko mi podobają się tego typu kreskówki :))

użytkownik usunięty
pewupe

Dla mnie to serial do idiotów. Debilski humor i bezsensowna fabuła...

ocenił(a) serial na 7

spoko, a może podasz jaką kreskówkę uważasz za sensowną?

użytkownik usunięty
pewupe

Głównie chodzi mi o to ,że kreskówka jest obrzydliwa i bez jakiegokolwiek sensu.

Już nickowe kreskówki uważam za dużo lepsze.

"Pingwiny z madagaskaru"

ocenił(a) serial na 7

Akurat Pingwinom można podobne rzeczy zarzucić.. czy mają sens? nie sądzę, obrzydliwości też sie zdarzają zwłaszcza w wykonaniu Rico :P

Obie produkcje lubię, ale ciężko doszukiwać się sensu w takich kreskówkach. Ja w zwyczajnym serialu widzę nieco okruchy życia i mi to pasuje. Jak na produkcje serwowane choćby na Disney XD (np. Głupczaki) obie wypadają nieźle.


użytkownik usunięty
pewupe

W wypadku pingwinów Rico raczej nie jest obrzydliwy.Jest to minimalizowane do granic.Nie ma śliny ,pierdzenia itp.
No i postacie wyglądają normalnie ,a tutaj to ciężko powiedzieć co to jest.

ocenił(a) serial na 8

powiedziałabym dokładnie odwrotnie. Tu mamy klasyczną kreskę prostego serialu, tam komputerowe "odlewy", do tego ubogie patrząc na to jak wyglądały pingwiny w pełnometrażówkach ( a przecież nie da się nie porównywać, tak samo jest z jeźdźcami smoków niestety) :/

telegrafistka

W serialach jest tak przeważnie, bo pracuję mniej grafików i jest oszczędniejszy rendering. Graficznie nawet całkiem się postarali w Miraculous.

Nie ma pierdzenia? a akcje z rurosami, czy jak to się zwało.

Obrzydliwa? Ja w RS widzę takie życie pokazane w krzywym zwierciadle, takie przedstawienie dorosłości i typowych młodych ludzi, którzy mają wszystko gdzieś. Chyba jest to bardziej realistyczne, niż pingwiny, które są w zoo, a pod swoim wybiegiem mają tajną bazę i są agentami (poprzedzając hejty na mnie, lubię tę produkcję i czasami obejrzę)...

użytkownik usunięty
Smietanka1069

Ja jej nie lubię i tyle. Nie przekonuje mnie ale ok.

Pingwiny to nie kreskówka. .__.

użytkownik usunięty
pewupe

Właśnie :) Nie spodziewałam się, że w moim wieku zainteresuje mnie jeszcze jakaś kreskówka, ale to jest świetne, szczególnie w oryginalnej wesji językowej.

użytkownik usunięty

A ja wam powiem, że mając te prawie 18 lat, mam dość specyficzny gust. Ubieram się w dresy, słucham Folk Metalu, jestem "dobrze wychowany", gram w Pokemony i oglądam bajki. Dla mnie ta bajka jest genialna. Niektóre odcinki mi się nie podobają, jak ten o inwazji parówek. Są jednak sceny, które nawiązują do różnych zachowań w naszym prawdziwym świecie, przeważnie idiotycznych. Przykładem może być Mordechai, który zdobył numer do dziewczyny i nie wiedział ile dni zaczekać, by móc do niej zadzwonić. Jest ukazane "braterstwo", każda postać jest inna... Można by zliczyć więcej. Dla mnie (jak na razie) najlepsza bajka emitowana w TV. Pora na przygodę też była spoko, do ~3 sezonu i miała dużo nawiązań erotycznych, często ukrytych, takich jak "Zjem jeszcze orzeszka" (przetłumaczcie na angielski). Od czwartego sezonu ten serial przestał istnieć.

ocenił(a) serial na 8
pewupe

Sądze że większość woli Porę na Przygodę jest fakt że ma ona drugie dno o apokalipsie itp. czego niestety RS nie ma. Chociaż wg. mnie obie produkcje są genialne.

ocenił(a) serial na 8
PaulTheHuman

sorka tam, gdzie "jest fakt że" miało być "ponieważ", a na filmwebie nie ma opcji usuń lub edytuj.

PaulTheHuman

No chyba nie. AT jest popularniejsze bo ma szerszą grupę docelową.

Zresztą RS nie jest niedoceniane. Jest teraz jedną z najpopularniejszych kreskówek.

ocenił(a) serial na 8
Blaxi

Akurat to że RS jest popularne. Tylko AT jest nieco popularniejszy.
Choć i tak z czego co widze obydwa seriale popularnością bije SU (Steven Universe).

PaulTheHuman

Chodzi Ci o to, że SU jest mniej czy bardziej popularne? ;__;

ocenił(a) serial na 8
Blaxi

Raczej oczywiście popularne.
SU jest od cholery na tumblrze, DA czy też YT.
Oczywiście lepiej SU niż widząc autystyczne rzeczy z FNAFA lub MLP.

PaulTheHuman

Nie ma pojęcia dlaczego to jest takie popularne. Nie jest to zła kreskówka, ale takie mocne 6/10, a ludzie oszaleli na jej punkcie. ;__;

W ogóle odkąd obejrzałam mistrzowskie "Over the Garden Wall" chyba już żadna kreskówka mi się nie spodoba.

ocenił(a) serial na 8
Blaxi

Też lubię OtGW, ale to kompletnie inna liga /styl. Nie porownywalabym tych dwóch kreskówek...

pewupe

Mnie tam podobają się odniesienia do pop kultury lat 80. Ta ich konsola to chyba atarynka cudowne 8 bity.i ścieżka dźwiękowa niebanalna czasem walną hita z lamusa i szukasz tej piosenki na YouTube

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones