PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567261}

Zwykła/niezwykła rodzinka

No Ordinary Family
6,8 2,1 tys. ocen
6,8 10 1 2146
Zwykła niezwykła rodzinka
powrót do forum serialu Zwykła/niezwykła rodzinka

piosenka 

ocenił(a) serial na 7

czy ktoś z was wie może, jaki tytuł nosi piosenka z końcówki 13 odcinka?

ocenił(a) serial na 10
moniakswil

"We Won't Run" Sarah Blasko ?

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

dzięki wielkie ! :)

ocenił(a) serial na 10
moniakswil

się w ogóle dziwie że ktoś to ogląda haha :D

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

bardzo odprężający serial, nie trzeba nic rozkminiać jak jem obiad to sobie lubię popatrzeć na to albo na jakąś magde m ;D

ocenił(a) serial na 10
moniakswil

ja obejrzałem pełno seriali z supermocami ale ten jest wyjątkowy ,ma świetny klimat i takiej mocy jak ma JJ nie widziałem w żadnym serialu :)

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

jak dla mnie troche za dużo infantylności, mógłby być bardziej dopracowany. pierwsze odcinki bardzo dobre, ale tak od 10 już mniej mnie zachwycały. jednak owszem trzeba przyznać że ma swój klimat, bo nie wciągają mnie herosi, czy tym podobne, a ten serial chetnie obejrzałam :)

ocenił(a) serial na 10
moniakswil

jak dla mnie to jeden z najlepszych w tej dziedziny i bardzo żałuję że anulowany :< i jeszcze to smutne zakończenie (Daphne & Chris) ...

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

dla mnie nie był to serial takiej rangi żebym się wzruszyła.. na przykład odcinek o przyjaźni z tą nową rodziną był strasznie przekoloryzowany i wręcz kojarzył mi się z odcinkiem bajki, w którym dzieci mają nauczyć się relacji międzyludzkich i podążania za dobrem. ale oczywiście każdy ma swoje upodobania, ja wzruszam się na chirurgach, bo niektóre sytuacje tak wnikliwie pokazują schematy psychologiczne i trafiają do mnie, bo na takie sytuacje natrafiam w życiu. mówię tutaj oczywiście o sferze osobistej, na szczęście nie miałam okazji operowania, ani niczego związanego z leczeniem, oprócz kaca i grypy ;)

ocenił(a) serial na 10
moniakswil

ja właśnie miałem niedawno 'operacje' u chirurga -wycięcie dwóch pieprzyków a na chirurgach to dosłownie można zasnąć,nic mnie nie rusza ;x

NOF dostało 10 między innymi za świetne efekty specjalne,pomysł na fabułę i lekkość w oglądaniu :)

ocenił(a) serial na 10
kamil665544

i choć serial jest trochę lukrowany/skierowany do młodszych to mi to nie przeszkadza :) a w tym odcniku o którym mówisz to zwróć uwagę na ten zwrot akcji -wszyscy się spodziewali że to on okrada a tu ona xD

ps moim faworytem jest Joshua i JJ

ocenił(a) serial na 7
kamil665544

Jak dla mnie Joshua stanowczo, ze względu na samą postać i charakter ale przede wszystkim telekineza wygrywa :)