PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711132}

iZombie

7,4 19 151
ocen
7,4 10 1 19151
6,3 3
oceny krytyków
iZombie
powrót do forum serialu iZombie

Sezon 3?

ocenił(a) serial na 10

Wie ktoś czy będzie sezon 3? Nie sądzę aby sezon 2 zakończył się tak jak się zakończył. Ostatni odcinek sezonu 2 był najlepszy,wiele się działo,inny od poprzednich. Mam nadzieję,że będzie sezon 3 bo czuje niedosyt. Przecież jakieś lekarstwo muszą wynaleźć no i obstawiam,że Liv i Major będą już normalnymi ludźmi,pewnie wrócą do siebie i wszyscy żyli szczęśliwie.

Mites

Tak, będzie trzeci sezon :D na szczęście

ocenił(a) serial na 10
Viconia_Lolth

Bardzo dobrze. Ale pewnie zakończą serial na 3 sezonie,nie ma co z tego robić nie potrzebnego tasiemca. Chyba,że wprowadzą jakiś nowy motyw i rozszerzą serial.

ocenił(a) serial na 7
Mites

W sumie racja, chociaż jak zakończą serial, to będzie mi przykro :P

ocenił(a) serial na 10
robipati

A mi też będzie przykro,ale co zrobić.. jestem pewna,że nie będzie więcej takiego typu serialu ;/

użytkownik usunięty
Viconia_Lolth

Ufff, można odetchnąć :D

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

Ok wiadomo że bd 3 sezon... Ale wiadomo kiedy??

Tindela

Wydaje mi się, że najwcześniej w styczniu :) chyba nie ma jeszcze dokładnej daty.

ocenił(a) serial na 8
Viconia_Lolth

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 5
Mites

Każdy serial kiedyś się kończy..... Pewnie będę "tęsknić" za zombie liv, jednak mam nadzieję że zakończą serial jakimś cliffhangerem czy czymś i go nie zepsują :D

Hikaru2501

Cliffhanger to zawieszenie akcji w najbardziej gorącym momencie. Naprawdę tego chcesz?

ocenił(a) serial na 5
Amerrozzo

Chyba lepsze to, niż spapranie dobrego serialu nie uważacie....?

Hikaru2501

O ile cliffhanger na koniec serialu to nie jest spapranie...

ocenił(a) serial na 6
Amerrozzo

cliffhanger, cliffhangerowi nie równy :) jeżeli jest na zakończenie sezonu to może być bo ciekawość trzyma w napięciu przed kolejnym... niestety są też na zakończenie serialu, często z winy stacji która dany serial anulowała... taki cliffhanger jest czymś czego osobiście nie trawie. Aczkolwiek w filmach (najczęściej w horrorach), cliffhanger - pozostawia niepewność, którą lubię, nawet jak nie ma kolejnej części(tego horroru).

ocenił(a) serial na 10
Hikaru2501

Ja bym chciała by był kolejny serial zakończony już,bym mogła spokojnie spać,bym nie musiała się zastanawiać po nocach co by było gdyby... a tak,będę np wiedziała,że wynaleźli spokojnie lekarstwo i "bohaterowie" spokojnie sobie żyją dalej.

Hikaru2501

Zakończenie serialu cliffhangerem to najgorsze co można zrobić. Dlaczego chciałbyś, żeby ten czy jakikolwiek inny serial, który oglądasz, tak się skończył? Czy Ty wiesz w sumie co to jest cliffhanger??

ocenił(a) serial na 10
Mites

Ja bym chciała żeby Liv i Major nie byli ze sobą. Nie lubię Majora, jest taki nijaki.

ocenił(a) serial na 8
Coox_Jonural

Fakt, Major wkurza... Przynajmniej mnie :) Tak mi szkoda Drake'a... Był świetny

Mites

Czytałam, że ma być w marcu 2017r :)

ocenił(a) serial na 8
Mites

Parę newsów na temat 3 sezonu :)

http://naekranie.pl/aktualnosci/szczegoly-2-sezonu-izombie-comic-con-967519

ocenił(a) serial na 6
jesustookmyphone

Czekam na 3 sezon <3

Mites

Również z niecierpliwością czekam na 3 sezon!
W międzyczasie lub po zakończeniu serialu polecam przejrzeć oryginalny komiks "iZombie" od Vertigo. Jako że serial jest luźno oparty o komiksowy pierwowzór ,i tym samym prezentuje całkiem inny acz równie ciekawy koncept. Myślę że nikt nie będzie się nudził przy jego lekturze ,a tym bardziej odczuwał pewną powtarzalność. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones