PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769908}

Żony Beverly Hills

The Real Housewives of Beverly Hills
6,9 367
ocen
6,9 10 1 367
Żony Beverly Hills
powrót do forum programu Żony Beverly Hills

Od wtorku, 17 sierpnia, nowe odcinki na Netflixie!

ocenił(a) program na 10
aniaprzezdziecka

W końcu ! Wciągnęłam sezon w dwa dni i co teraz, kiedy udostępnią kolejne ? Ściągnęłam aplikacje hayu i już tam oglądam resztę sezonów :D

ocenił(a) program na 10
izamaz

Haha ja tez 5 sezon w 2 dni :D jesteś kolejna osoba która mówi mi o tym hayu .. może tez ściągnę :)

ocenił(a) program na 10
aniaprzezdziecka

Przez 7 dni jest za darmo :) Musiałam sprawdzić co się stało ze przyjaźń Lisy i Kyle skończyła się raz na zawsze, więc na razie przejrzałam na szybko pare odcinków :)

aniaprzezdziecka

Na platformie Viaplay są wszystkie sezony - łącznie z najnowszym 11 sezonem . I co najlepsze są z polskimi napisami !!! ;). Miesięczna opłata za viaplay wynosi obecnie 34 zł. Nie ma co czekać , aż Netflix z łaski swojej doda pozostałe sezony. Na Viaplay bardzo fajnie się ogląda i można wydać te 34 zł w jednym miesiącu , żeby zobaczyć wszystkie sezony. Bo warto , bo dzieje się. Standardowo można poskładać się ze śmiechu jak się wszystkie tam kłócą. Są tez nowe Panie np. Dorit, Teddi. Denis. A Lisa Rina przechodzi samą siebie ;)

aniaprzezdziecka

O ile nie przeszkadza Wam brak polskich napisów, wszystkie sezony, łącznie z bieżącymi odcinkami sezonu 11 można obejrzeć na platformie Hayu. Są tam wszystkie franczyzy z serii Real Housewives i wiele innych reality.

ocenił(a) program na 10
spaghetti32

Dzięki :)!

spaghetti32

Na platformie Viaplay są wszystkie sezony - łącznie z najnowszym 11 sezonem . I co najlepsze są z polskimi napisami !!! ;). Miesięczna opłata za viaplay wynosi obecnie 34 zł. Nie ma co czekać , aż Netflix z łaski swojej doda pozostałe sezony. Na Viaplay bardzo fajnie się ogląda i można wydać te 34 zł w jednym miesiącu , żeby zobaczyć wszystkie sezony. Bo warto , bo dzieje się. Standardowo można poskładać się ze śmiechu jak się wszystkie tam kłócą. Są tez nowe Panie np. Dorit, Teddi. Denis. A Lisa Rina przechodzi samą siebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones