PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769908}

Żony Beverly Hills

The Real Housewives of Beverly Hills
6,9 367
ocen
6,9 10 1 367
Żony Beverly Hills
powrót do forum programu Żony Beverly Hills

W trakcie oglądania sezonu 5 stwierdziłam że Kim jest niespełna władz umysłowych... Serio.

ocenił(a) program na 10
ja_zosiek

Dokładnie. To też pokazuje różnice kulturowe między Polską, a USA. Nie do pomyślenia, żeby u nas ktoś kto ma takie problemy psychiczne i jest uzależniony od alkoholu/ narkotyków/ leków występował jak gdyby nigdy nic w reality show i robił z siebie takie pośmiewisko … szkoda mi jej trochę bo oglądałam aktualne zdjęcia i wygląda jak babcia … nałóg ją wykończył, aczkolwiek uważam, że jeszcze gorsze od jej zachowania jest zachowanie Kyle w stosunku do niej. Kyle jest wesoła i miła do koleżanek, a Kim traktuje naprawdę podle i pozwala żeby inne ją dręczyły. Co to w ogóle za pomysł żeby osoba uzależniona od alko, ciagle chodziła na imprezy gdzie alkohol się leje strumieniami … nie ogarniam .. to reality show nie jest dla niej for sure …

ocenił(a) program na 6
aniaprzezdziecka

Płacą jej sporo za udział, to chodzi, poza tym, to raczej imprezy na poczet filmu, żeby akcja się toczyła, jakby siedziała w domu albo chodziła na psychoterapię, to nikt by tego nie ogladal

ocenił(a) program na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones