program

Gwiazdy Lombardu

Pawn Stars
2009
30m
6,8 2 150
ocen
6,8 10 1 2150
Rick Harrison i jego rodzina prowadzą lombard przy Las Vegas Strip. więcej mniej
Gwiazdy Lombardu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Na długo przed pojawieniem się nowoczesnych banków i bankomatów istniały już lombardy. Do połowy XX w. to one były głównym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce, a także w dzisiejszych czasach pomagają wielu ludziom związać koniec z końcem. "Gwiazdy lombardu" zabierają widzów do rodzinnego lombardu Gold & Silver na przedmieściach LasNa długo przed pojawieniem się nowoczesnych banków i bankomatów istniały już lombardy. Do połowy XX w. to one były głównym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce, a także w dzisiejszych czasach pomagają wielu ludziom związać koniec z końcem. "Gwiazdy lombardu" zabierają widzów do rodzinnego lombardu Gold & Silver na przedmieściach Las Vegas. Trzy pokolenia Harrisonów - dziadek Richard, syn Rick i wnuk Corey - tocząc zabawne spory, prowadzą wspólny interes. We trójkę bystrym okiem oceniają wartość każdego przedmiotu, jaki klienci chcą u nich zastawić, od rzeczy najpospolitszych po autentyczne, zabytkowe, na przykład XVI-wieczny samurajski miecz, pierścień mistrzów ligi futbolowej, obraz Picassa czy XVII-wieczny wyrok sądowy. Muszą umieć odróżnić autentyki od podróbek i udzielić fachowej odpowiedzi na dwa podstawowe pytania: "Jaka historia kryje się za tym przedmiotem?" oraz "Ile to jest warte?".

studio
History Channel / Leftfield Pictures
tytuł oryg.
Pawn Stars
inne tytuły
Zdjęcia do programu były kręcone w Las Vegas (Nevada, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo przyjemny, nie jest to poziom dla idiotów, którzy się śmieją z byle czego, sporo gier słownych i żartów oraz bardzo ciekawe przedmioty. Jedna z najciekawszych pozycji w ostatnim czasie w telewizji, którą opanowała nijakość.

Świetny

ocenił(a) program na 10

To jest jeden jedyny program z lombardem który chce się oglądać. Świetna ekipa, która daje sporą dawkę śmiechu.

I'm Rick Harrison, and this is my pawn shop. I work here with my old man and my son, Big Hoss. Everything in here has a story and a price. One thing I've learned after 21 years - you never know what is gonna come through that door.

Opis

ocenił(a) program na 8

Do połowy XX wieku głównym źródłem kredytu konsumpcyjnego w Ameryce był lombard. W programie ukazana została historia tej branży, na przykładzie rodzinnego lombardu w Las Vegas.

Lubię "Gwiazdy Lombardu". Z obsady najbardziej lubiłem "Staruszka" (R.I.P), a z ekspertów "brodatego mędrca".