Gwiazdy Lombardu

Pawn Stars

2009 30 min.
6,8 1 732
oceny
6,8 10 1732
49
chce zobaczyć
{"type":"film","id":769909,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/Pawn+Stars-2009-769909/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum programu Gwiazdy Lombardu
 • Bardzo przyjemny, nie jest to poziom dla idiotów, którzy się śmieją z byle czego, sporo gier słownych i żartów oraz bardzo ciekawe przedmioty. Jedna z najciekawszych pozycji w ostatnim czasie w telewizji, którą opanowała nijakość.

 • Brehen ocenił(a) ten program na: 6

  Vendeur Wiem, że to reżyserka, ale zgrabnie wykonana. Najzabawniejsze są relacje dziadka i Chuma :)

 • deconstramus ocenił(a) ten program na: 6

  Brehen dokładnie

 • Vendeur Lubię negocjacje i opowieści o sprzedawanych przedmiotach. Reszta to trochę nie potrzebny wsad, ale zwykle w granicach rozsądku. Trzeba brać poprawkę na amerykański styl życia. Ale naprawdę fajnie się, to ogląda.

 • skoczek_narciarski Po obejrzeniu większości dostępnych odcinków zaczęły mnie irytować te "wstawki". Ale rozumiem, że musieli dostosować też materiał dla głupszej części społeczeństwa, niestety. Natomiast nadal jest to ciekawa pozycja, z której można się naprawdę sporo dowiedzieć :).

 • Vendeur Aż tylu odcinków nie widziałem, choć sporo :) Tym niemniej akcenty są rozłożone różnie zależnie od sezonu. Generalnie im dłużej się ogląda, tym te wstawki bardziej drażnią. Chociaż i tak nie jest tak źle. Zwykle tego typu produkcji nie trawię, ale to ogląda się nawet nieźle. Z tym zdobywaniem wiedzy, to tak różnie, większość to jednak typowo amerykańskie jest, więc sporo wiedzy historycznej a i sportowej jest dla nie-Amerykanina słabo przyswajalne i zwyczajnie nieznane. Wszystko co nie-amerykańskie jest omawiane raczej po łebkach.

 • Vendeur I jeszcze jedno obecnie "Gwiazdy Lombardu" lecą na Focus TV i tam na polski są tłumaczone wszystkie napisy, i dobrze, jest z tego konkretną wiedzą, wcześniej gdy leciało na TV puls napisy tłumaczone nie były.