Kuba Wojewódzki

2002 45 min.
5,9 4 680
ocen
5,9 10 4680
110
chce zobaczyć
{"type":"film","id":770715,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/Kuba+Wojew%C3%B3dzki-2002-770715/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum programu Kuba Wojewódzki
  • Wojewódzki to wieśniak i prostak, prowadzącym showy tego typu jak np. Jimmy Fallon może buty czyścić ;)

  • cehennem Chciałbym żeby wszyscy wieśniacy i prostacy w Polsce potrafili tak ładnie mówić i sprawnie myśleć jak Wojewódzki :) Tak na prawdę to bardzo mądry i inteligentny człowiek, który jest mistrzem wykorzystywania mediów do swoich celów. I jak widać dałeś się nabrać, bo osądzasz człowieka tylko po jego programie, który jest niczym innym jak grą pozorów. Zapewne nie oglądałeś żadnego wywiadu z nim, nie zrozumiałeś konwencji programu, a swoją opinię głównie budujesz na zawiści :) Co ciekawe pisząc tego typu opinie pomagasz Wojewódzkiemu tworzyć swoje medialne imperium, ponieważ sam autor przyznaje, że buduje je głównie na bazie kontrowersji i polaryzowania widzów :) I słusznie, bo skoro mamy w Polsce tylu hejterów to dlaczego nie przekuć ich jadu na coś fajnego dla siebie?! Tak więc śmiało hejtuj dalej :) Wojewódzki będzie Ci wdzięczny.

  • cehennem I do tego lubi młodych chłopców. Najlepiej z Dworca Centralnego.

  • razerix123 ocenił(a) ten program na: 8

    Mowiacy_do_reki Napisałeś tak jakbyś był jednym z tych chłopców haha.

  • razerix123 Piszesz do mnie tak, jakbyś to ty był jednym z tych chłopców. Wróciły wspomnienia, jak rzuciłem wątek? Był dla ciebie delikatny czy bardziej szorstki?

  • cehennem Jimmy Fallon może czyścić buty Jimmyemu Kimmelowi