program

Nailed It!

2018
33m
7,2 368
ocen
7,2 10 1 368
Domorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy dolarów. Komu się upiecze? Zobacz pełny opis
Nailed It! zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Domorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy dolarów. Komu się upiecze? Gospodarzami programu są Nicole Byer i Jacques Torres. Nowy sezon cukierniczych wtop zaserwuje nam kilka nowych i niespodziewanych przepisów na porażkę. Dzieci w kuchni iDomorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy dolarów. Komu się upiecze? Gospodarzami programu są Nicole Byer i Jacques Torres. Nowy sezon cukierniczych wtop zaserwuje nam kilka nowych i niespodziewanych przepisów na porażkę. Dzieci w kuchni i zabawa z ciekłym azotem - co mogłoby pójść nie tak? W tym sezonie zasiadają gościnnie w jury między innymi Adam Scott, Fortune Feimster i Gabby Douglas.

dystrybucja
Netflix
studio
Magical Elves Productions
tytuł oryg.
Nailed It!
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pijaki

ocenił(a) program na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Ahhh niby program o pieczeniu, a uśmiać się można nieźle :D Nicole jest zarąbista :D tworzą super duet z Jacquesem :D świetny montaż i w sumie można się czegoś nauczyć jak się piecze samemu.

Polecam dla rozluźnienia ;)

re:mini.scencje

ocenił(a) program na 6

jakby ktoś lubił programy o gotowaniu - ja nie lubię - ewentualnie talent szoł, to polecam tę fuzję; jedyna sensowna odmiana tego rodzaju atrakcji jak dla mnie: parodia wszystkiego w ogóle!

w granicach rzuconego czaru gastronomicznego oczywiście, zero talentu, panny tulipanny gesslerówny też brakuje, ale emocji nie...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones