program

Nailed It!

2018
33 min.
7,2 331
ocen
7,2 10 1 331
57
chce zobaczyć
Domorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy dolarów. Komu się upiecze? Więcej Mniej
Nailed It! zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Domorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy dolarów. Komu się upiecze? Gospodarzami programu są Nicole Byer i Jacques Torres. Nowy sezon cukierniczych wtop zaserwuje nam kilka nowych i niespodziewanych przepisów na porażkę. Dzieci w kuchni iDomorośli i umiarkowanie zdolni cukiernicy próbują odtworzyć pięknie wyglądające wypieki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy dolarów. Komu się upiecze? Gospodarzami programu są Nicole Byer i Jacques Torres. Nowy sezon cukierniczych wtop zaserwuje nam kilka nowych i niespodziewanych przepisów na porażkę. Dzieci w kuchni i zabawa z ciekłym azotem - co mogłoby pójść nie tak? W tym sezonie zasiadają gościnnie w jury między innymi Adam Scott, Fortune Feimster i Gabby Douglas.

dystrybucja
Netflix
studio
Magical Elves Productions
tytuł oryg.
Nailed It!
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Pijaki

  ImH8er ocenił(a) program na 10

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  2
  • Ahhh niby program o pieczeniu, a uśmiać się można nieźle :D Nicole jest zarąbista :D tworzą super duet z Jacquesem :D świetny montaż i w sumie można się czegoś nauczyć jak się piecze samemu.

   Polecam dla rozluźnienia ;)

   • re:mini.scencje

    Westernik ocenił(a) program na 6

    jakby ktoś lubił programy o gotowaniu - ja nie lubię - ewentualnie talent szoł, to polecam tę fuzję; jedyna sensowna odmiana tego rodzaju atrakcji jak dla mnie: parodia wszystkiego w ogóle!

    w granicach rzuconego czaru gastronomicznego oczywiście, zero talentu, panny tulipanny gesslerówny też brakuje,... więcej