Nasz nowy dom (2013-) Program TV

"Nasz nowy dom" to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, ... czytaj dalej

Ten program telewizyjny nie ma jeszcze skróconego opisu. Możesz go dodać.

plakat - Nasz nowy dom (2013)
 
Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowborjako: Katarzyna Dowbor (prowadząca)

ocena uczestników programu

Katarzyna Dowbor (prowadzący)
5,3 21 głosów

"Nasz nowy dom" to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pierwszy odcinek pojawił się na antenie w niedzielę 29 września o godzinie 17.45. W programie "Nasz nowy dom" poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach. W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało pomóc potrzebującej rodzinie.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego programu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o programie
Nasz nowy dom

studio:
 • Telewizja Polsat
inne tytuły:
(więcej...)
 • Do poprawy

  • autor: karolinaboja86
  • 2017-08-29 22:08:39 +0200
  • ocenił(a) ten program na: 5

  Słaba produkcja. Słabe nagłośnienie. Mały szum wokół całej akcji. Wersja "dom nie do poznania" Jest o wiele lepsza ;) Aczkolwiek, popieram cel. Cieszę się, że jest ktoś kto wspiera jeszcze takie rodziny. Dlatego oglądam. Mam nadzieję, że produkcja jeszcze się poprawi ;)

 • Opis

  • autor: budny1987
  • 2016-10-06 01:17:26 +0200
  • ocenił(a) ten program na: 7

  Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja ...

 • Nie wtykajcie szmat w wentylację!!

  • autor: weeman86
  • 2018-04-08 10:19:13 +0200

  W większości zagrzybionych domów widać pozatykaną wentylację "bo ciepło uciekam. Wentylacja musi być, bo właśnie przez jej brak robi się wilgoć na ścianach.

zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o