Program tv

2013 45 min.
5,2 1 143
oceny
5,2 10 1 1143
49
chce zobaczyć
{"id":"770746","linkUrl":"/tvshow/Nasz+nowy+dom-2013-770746","alt":"Nasz nowy dom","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/07/46/770746/7752231.2.jpg"}
"Nasz nowy dom" to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 5 dni można... więcej

Ten program tv nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"seasons":[13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1]}
169

"Nasz nowy dom" to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy"Nasz nowy dom" to nowy program Telewizji POLSAT, w którym widzowie będą mogli zobaczyć jak w ciągu 5 dni można gruntownie wyremontować dom, odmieniając komuś życie. W każdym odcinku pod czujnym okiem kamer, specjaliści - architekt i ekipa budowlana stoczą wyścig z czasem i trudnościami. W programie poznamy historię rodzin i zobaczymy czy uda się spełnić ich marzenia. Program poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pierwszy odcinek pojawił się na antenie w niedzielę 29 września o godzinie 17.45. W programie "Nasz nowy dom" poznamy zwykłe, normalne rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, żyjąc w domach wymagających natychmiastowego remontu. Dowiemy się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Poznamy wszystkich mieszkańców, ich marzenia, często prozaiczne o pokojach dla dzieci, czy nowej łazience. Na czas remontu rodzina przeniesie się do hotelu, a producenci zaskoczą wszystkich niejedną niespodzianką, która umili im czas oczekiwania na powrót do domu. W tym samym czasie ekipa budowlana pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystąpi do remontu. Widzowie zobaczą jak starannie trzeba zaplanować i realizować prace mając na ich wykonanie tylko 6 dni. To będzie prawdziwy wyścig z czasem i piętrzącymi się trudnościami, które zwykle pojawiają się przy tak kompleksowych i gruntownych remontach. W finale każdego odcinka zobaczymy powrót rodzin do ich odremontowanych domów. Niejednokrotnie to co zobaczą przerośnie ich oczekiwania. Nie zabraknie łez radości i wielkiego szczęścia, że i tym razem udało pomóc potrzebującej rodzinie.

studio
Telewizja Polsat
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wartościowy

  MsliverK ocenił(a) program na 10 

  Wartościowy program komercyjnej telewizji, nawet publicznej nie stać na taki gest... ekipa za kamerami pomaga napotkanym na wsiach czworonogach.

  2
  • Opis

   budny1987 ocenił(a) program na 10 

   Bohaterowie programu często mieszkają w warunkach, które zagrażają ich życiu i zdrowiu. Niestety los sprawił, że nie mogą sobie pozwolić na remont bądź przebudowę domu. Katarzyna Dowbor spieszy z pomocą najbardziej potrzebującym. Z pomocą przychodzi im ekipa pod kierunkiem architektów Martyny Kupczyk i Macieja ... więcej

   • Do poprawy

    karolinaboja86 ocenił(a) program na

    Słaba produkcja. Słabe nagłośnienie. Mały szum wokół całej akcji. Wersja "dom nie do poznania" Jest o wiele lepsza ;) Aczkolwiek, popieram cel. Cieszę się, że jest ktoś kto wspiera jeszcze takie rodziny. Dlatego oglądam. Mam nadzieję, że produkcja jeszcze się poprawi ;)

    1
    • Nie wtykajcie szmat w wentylację!!

     weeman86

     W większości zagrzybionych domów widać pozatykaną wentylację "bo ciepło uciekam. Wentylacja musi być, bo właśnie przez jej brak robi się wilgoć na ścianach.

    • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem cehennem
     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.