The Circle

2020
6,6 804
oceny
6,6 10 804
83
chce zobaczyć
{"type":"film","id":845699,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/tvshow/The+Circle-2020-845699/tv","text":"W TV"}]}

Rywalizacja, w której zawodnicy nawiązują przyjaźnie, flirtują i spiskują, choć nigdy nie wiedzą, przeciwko komu grają. Wyjątkowa platforma społecznościowa, dzięki której można zdobyć prestiż i popularność. Każdy chce zdobyć wpływy. Nikt nie chce odpaść. Jak jednak odróżnić prawdziwych graczy od podstawionych? I kim staną się zawodnicy w walce o 100 tysięcy dolarów?

Netflix

Sezon 2:
"The Circle - USA" powraca na drugi sezon z jeszcze większym rozmachem i w ulepszonej wersji. W każdym z 13 nowych odcinków widzów czeka mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji i dobrej zabawy. Do gry pozorów dołącza ośmiu nowych uczestników, którzy będą flirtować, nawiązywać przyjaźnie, grać sobie na nerwach i brać udział w wyzwaniach na wyjątkowej platformie społecznościowej. Zwycięzca konkursu na najlepszego influencera otrzyma 100 tysięcy dolarów. Komu uda się zdobyć prestiż i popularność? Jak odróżnić prawdziwych graczy od podstawionych?

Netflix