PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769290}
8,8 9 927
ocen
8,8 10 1 9927
The Grand Tour
powrót do forum programu The Grand Tour

TG oglądałem od odcinków jeszcze bez May`a. Z czasem zaczęły się pojawiać odcinki specjalnie, które były zajebiste. TG z trójcą się skończył, zaczął się GT. W Polsce, w TG czy GT, nie byli (dojeżdżali do granicy, bywali na Narodowym, ale odcinka specjalnego nie było). I przyszedł un. I wyszło....Słabo.

W specjalach często narzekali albo wielbili swoje auta. Szczególnie, jak to były ciężkie przeprawy (Ameryka Południowa czy Azja). A tu - tylko May coś tam narzeka na wannę a później wóz zastępczy. Clarkson czy Hammond - ani słowa jak to się prowadzi, jak to jeździ, czy wygodnie, czy nie, czy pocałuj mnie w stopę. Na siłę próbowali się wstydzić napisem "Titties and beer" - którego część z ludzi nie rozumiała a część miała gdzieś. O ile wycieczka po obozie fajna, to "muzeum" wosku - tak mało w Polsce jest atrakcji, że trzeba wybrać coś tak słabego? Z resztą nie tylko w Polsce. Te wszystkie "zadania" są.... słabe i nieśmieszne. Przejechali podobno 2200km przez 4 kraje, odcinek trwa ponad 100 minut, a całość odczuwa się, jak wycieczkę z Grudziądza do Przasnysza. Pisałem wyżej - olali swoje auta, w ogóle odczuwa się tutaj brak tematu przewodniego - motoryzacji. Do tego można dołożyć wymęczony dowcip wujka z wesela. Najlepsze z całego odcinka to było chyba wskazywanie damskimi rękami na mapie - zaraz po tym myślałem, że będzie dobrze. Niestety nie było.

5 dałem za sentyment, gdyby nie to, było ze 3.

ocenił(a) program na 8
hajper

Też mam takie odczucia, odcinek strasznie wymęczony, można zaryzykować że zupełnie bez treści. Tak jakby specjalnie chcieli pokazać że skoro w ciekawe miejsca na świecie nie da się pojechać ,to pojedźmy w bezpieczne i nudne

ocenił(a) program na 10
hajper

Mi się podobało i to bardzo, dawno się tak nie uśmiałem. Fakt faktem że GT było w najlepszej formie od sezonu 2 do końca 3 czyli odcinki w namiocie, te dwa sezony były na równi z najlepszymi czasami TG. Potem te odcinki specjalne od 4 sezonu wypadały już słabiej ale tylko pierwsze 2 lub 3 odcinku potem już był wzrost formy. Trzeba też przyznać że panowie juz posunęli się w latach

ocenił(a) program na 7
hajper

Było widać, jak Polska pięknie wygląda ;) Aż miło się patrzy, chociaż bardzo mało tak naprawdę pokazano. Gdańsk, Świebodzin na siłe, obóz trochę lepiej - Kraków.... lepiej nie wspominać. Słowacja tylko wyścig był ciekawy, Węgry i łucznicy - nie ma nic lepszego? Nie żebym narzekał, chociaż narzekam, ale internecie tylko jakieś wywiady, urywki jakby nie wiadomo co się działo - a sam odcinek słaby. Taki na siłę.. Najwięcej zdjęć było jak jechali autostradami i jak parkowali...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones