program

Ultimatum: Queer Love

The Ultimatum: Queer Love
2023
49m
6,0 177
ocen
6,0 10 1 177
Związać się węzłem czy dać sobie spokój? W tym queerowym spin-offie programu "Ultimatum" pięć par zostaje postawionych pod ścianą, gdy przychodzi czas na decyzję życia. Zobacz pełny opis
Ultimatum: Queer Love zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Uniwersum "Ultimatum" się rozszerza. Zobaczymy jeszcze więcej opowieści o miłości, związkach oraz plusach i minusach zobowiązań. W "Ultimatum: Queer Love" każda z pięciu nowych par składających się z kobiet i osób niebinarnych znajduje się w decydującym momencie swojej relacji. Jedna osoba jest gotowa na małżeństwo, a druga jeszcze sięUniwersum "Ultimatum" się rozszerza. Zobaczymy jeszcze więcej opowieści o miłości, związkach oraz plusach i minusach zobowiązań. W "Ultimatum: Queer Love" każda z pięciu nowych par składających się z kobiet i osób niebinarnych znajduje się w decydującym momencie swojej relacji. Jedna osoba jest gotowa na małżeństwo, a druga jeszcze się waha. Dostają ultimatum. W ciągu ośmiu tygodni pary muszą zdecydować się na małżeństwo albo rozstać po tym, gdy każda z osób wybierze potencjalnego nowego partnera spośród pozostałych par. Mają jedyną okazję, aby dowiedzieć się, jak może wyglądać ich przyszłość - w dwóch różnych scenariuszach.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
The Ultimatum: Queer Love
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

... dla Mal zostawiłabym męża. I każdego innego chłopa ;))

Wydaje się, że są one celowo wybierane ze względu na kontrowersyjne i negatywne cechy. Taki dobór nie tylko szkodzi społeczności LGBT, ale również podtrzymuje stereotypy i uprzedzenia. Program często opiera się na manipulacji emocjami, zamiast promować zrozumienie i akceptację.

kolejny z cyklu: cztery pogrzeby i pogrzeb, do you really want it?

niestrudzone boskie działanie humanitare programów typu reality na rzecz równouprawnienia ludzkości jest nieocenione - zatapia wszystkich w oceanie wielkiej bezmyślności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones