Fragment Nr 1 Pingwiny z Madagaskaru(2014): Fragment nr 1
Pingwiny łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr przeciwko czarnemu charakterowi, który chce zniszczyć świat.

komentarze 22

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
puchatek_8
Był super, byłam na nim w kinie. Mnie się bardzo podobał.
Kurei
Już widzę, że film będzie ekstraśny! Fajnie by było iść do kina na wersję oryginalną, z napisami. Benedict Cumberbatch jako Tajny? Mrr. I z resztą często animacje tracą przy dubbingu. Ach, marzenia...
PawelFX
Serialu praktycznie nie oglądałem więc mi fabuła przynajmniej ze zwiastunów się bardzo podoba i już szczerze nie mogę się doczekać stycznia :P Poza tym jest powiedziane, że jest jakiś związek między tymi pingwinami z serialu, a tymi z serii Madagaskar ? raczej nie wydaje mi się.
jackuuu
@lifter 67 Co do narratora - Kryśka Cz. faktycznie byłaby w pol. wersji najlepszym wyborem :) ; I choć kocham Sir D.Attenborough za jego prace, to wydaje mi się, że dobrany tutaj narrator jest równie dobry, bo to nie kto inny jak Werner Herzog!
IAmDK
colly: Chodziło o "Pingwin, który mnie kochał"... A co do reszty komentarzy... Pingwiny zawsze miały obsesję na punkcie tajemnic, informacji poufnych i ściśle tajnych, a jednocześnie jak wiemy Skipper za każdym razem opowiada inną historię o Manfredim i Johnsonie, z czego wszystkie ostatecznie okazały się kłamstwem... więc myślę, że wszystkie żołnierskie historie, wspomnienia z przeszłości możemy traktować półserio... A według mnie właśnie o to chodzi w tym serialu i na przykład nie sądzę by nakreślenie sytuacji z Duńczykami (Dzień idealny) było dobrym zagraniem... abstrahując.
colly
Szczur_chan aż obejrzę jeszcze raz bo jak mamusię kocham to nie kojarzę ;) ten odcinek z pierścieniem ognia? Bo jak jest inny to nie jestem na bieżąco.
Sporeczek
Tu może nie ma zbyt wielu rzeczy, ale kto wie, może w finalnym filmie będzie fabuła z serialu się pokrywała :)
Giveraa34
bzdura przed kompanią byli manfredie i jonson!
Szczur_chan
Również czekałam na jakieś fakty z przeszłości, a zwłaszcza trochę historii Skippera. Na prawdę szkoda, że film nie będzie się pokrywał z serialem. colly: Manfredi i Johnson jak najbardziej w serialu żyją i byli nawet pokazani w odcinku specjalnym z Doris i Bulgotem, więc pokazywanie ich śmierci trochę mija się z celem, jeśli chciałaś nawiązań do serialu.
colly
żałuję że nie ma tu opcji edycji więc jeszcze dopisze: Nie oczekuję że będzie SUPER-precyzyjne ale oczekiwałam że pokażą jak skompletowano oddział i trochę żę pokażą śmierć Manfriedego i Jonsona (i w końcu się wyjaśni jak było naprawdę, mam nawet podejrzenie że to Skipper przyczynił się do ich śmierci i dlatego wymyśla różne rzeczy :P). Niestety moje nadzieje właśnie się rozwiały. No chyba że trafią do tajnego oddziału Pingwinowych Komandosów i zostaną rozdzieleni ;] ps. nie jestem fanatyczką, ale naprawdę lobię ten serial i bezwzględny, czasem czarny humor wojskowy ;)
colly
Z Manfredim i Johnsonem mogło wynikać z tego że Skipper celowo naciągał fakty żeby straszyć podwładnych itp.(zresztą faceci mają w zwyczaju koloryzowanie ;) Więc rozwinięcie ich wątku w serialu nie dość że by się nie pokrywało z serialem (no chyba żeby zrobili coś żeby pokazać że Skipper wszystko o nich naciągał) to jeszcze by zniszczyli nutkę tajemniczości bo nic tak niekręci jak tajemnice :)
colly
I nie koniecznie dokładnie i wszystko, ale co ciekawsze fragmenty zdradzające jakieś szczegóły o ich przeszłości. Fragment fajny, film może być fajny ale liczyłam że będzie logicznie powiązany z serialem, a wychodzi na to że będzie to trzeba traktować jako równoległą rzeczywistość :P
lifter67
Moim zdaniem koncepcja rozpoczęcia od dzieciństwa pingwinów jest bardzo dobra i nie szkodzi, że nie pokrywa się dokładnie z wszystkim, co powiedziano w serialu. Sam serial bywa niekonsekwentny, z czego zresztą zrobiono parę gagów, np. z Manfredim i Johnsonem. Superprecyzyjnie dokładny to powinien być film popularnonaukowy.
colly
Miłośnicy tak, inni może nie ale twórcy powinni to przeanalizować.
lifter67
O, ten fragmencik jest rewelacyjny. Na pewno takie tempo nie będzie utrzymywane przez cały film, ale ten kawałek i zwiastuny wg mnie pokazują właśnie, że będzie rewelacyjnie. Nie pokrywa się z serialem? Myślisz, że wszyscy miłośnicy serialu DOKŁADNIE pamiętają, co powiedziano tam półgębkiem we wszystkich 149 odcinkach? :)
colly
Ta fabuła nie pokrywa się z serialem. Z serialu wynika że Rico musiał przejść przez testy zanim dołączył do oddziału, a Skipper miał wcześniej inny oddział. Coś czuje że szału nie będzie.
lifter67
To powinien czytać David Attenborough :) A w do polskiego dubbingu jest tylko jedna właściwa osoba - Krystyna Czubówna. Szkoda, że widać, że to facet...
Agness_92
nie tak sobie wyobrażałam ich początki, ale jest spoko :D

programy Filmwebu