Klip Spece od efektów specjalnych o pracy nad filmem "Felix, Net i Nika" Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa(2012): Klip Spece od efektów specjalnych o pracy nad filmem "Felix, Net i Nika"
Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji podróż w czasie, podczas której spotyka ich wiele trudności i niebezpieczeństw.

komentarze 5

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
agutkova
A ja proponuję nie generalizować. Podejście każdy ma inne, nie ma czegoś takiego jak "typowe polskie pesymistyczne podejście". Może Polacy w większości mają pesymistyczne podejście do powiedzmy obietnic politycznych, ale to przecież zupełnie coś innego. Do filmu każdy może mieć swoje podejście, zwłaszcza po obejrzeniu zwiastuna, czy materiału dodatkowego który pozwala wyczuć jak film będzie wyglądał i do tego też służy. Więc można sobie wyrobić podejście do filmu na podstawie fragmentów. Nie opinię, a podejście. Ja filmu nie obejrzę. Efekty i aktorstwo wyglądają na tandetne i słabe, czyli reszta też taka będzie, w zwiastunach i takich "making of" pokazuje się co się ma najlepsze (żeby promować film). A jeżeli to są najlepsze efekty jakie mają to... Dziękuję.
pretty_impressed
typowe polskie pesymistyczne podejście...proponuję najpierw zobaczyć ten film :)
wito_filmweb
"Jak na polski film jest zaskakująco dobrze" - właśnie: jak na POLSKI... A ogólnie to będzie wizualna tragedia...
pa6l1
z wywiadu wyszło wrażenie że twórcy pierwszy raz zetknęli się z grafiką komputerową w filmie... ale moze film nadrabia bajkowym scenariuszem
aoi7
Jak na polski film jest zaskakująco dobrze ;]

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię