Z okazji premiery "Bożego Ciała" do redakcji Filmwebu zawitała jedna z jego gwiazd. Eliza Rycembel opowiedziała nam o swoich filmowych fascynacjach.

komentarze 34

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
michal.2907
'W Polsce nie ma takiej biedy'. W jakiej Polsce pani żyje, że tak uważa???
16
4
icenumerocinq
@michal.2907 Polska AAA, miejsce urodzenia Warszawa.
4
matras60_2
@michal.2907 Popatrz na Pkb per capita. Jesteśmy powyżej średniej światowej wiec nie ma biedy.
8
Oriflamme
@michal.2907 W Polsce taka bieda, że rzeczy pierzesz w rzece, zaś jedzenie bierzesz ze śmietnika?
4
siLk_2
No tak, dziewczyna młoda więc głupia prawda? Takie wnioski można wysnuć z komentarzy. Słabe podejście. Dobry odcinek.
10
2
JohnTheBrave
Nie chcę być uszczypliwy ale Pani Rycembel nie wysławia się jak osoba oczytana, jej gust filmowy też jest jakiś przypadkowy. Z wywiadu wynika, że nie szuka filmów a jedynie patrzy na konkretne, głośne tytuły oraz nazwiska.
10
Analny_Wojownik
@JohnTheBrave Nie gada jak te upośledzone stare pierdy, które starają się dyktować do powieści gotyckiej
4
2
OLIN1
@JohnTheBrave Być może chce eksperymentować z kinem i nie koniecznie wybierać to co każdy widział a uznanie krytyków z góry narzuciło wysokie noty. Filmweb to portal raczej nie dla jakiś wybitnych ekspertów w dziedzinie filmu więc dlaczego miała by mówić językiem dla większości niezrozumiałym poza tym aktor nie ma być oczytany i wykształcony ma dobrze grać aby zadowolić widza
4
JohnTheBrave
@OLIN1 oczytanie i wykształcenie są ważne w zawodzie aktora przypomnij sobie o aktorkach sprzed lat, to jak się wysławiają
OLIN1
@JohnTheBrave Wiesz szanuje ludzi którzy potrafią w dobrym tego słowa znaczeniu wyeksponować swoją inteligencję tylko z reguły aktor tego robić nie musi a za to musi umieć grać pytanie tylko czy chce być aktorem czy celebrytą bo w tym drugim przypadku oczytanie nie wspominając już o wykształceniu znacznie pomaga ale rzeczywiście kiedyś przywiązywano znaczną uwagę na wykształcenie aktora i można o tym usłyszeć chociaż by w wywiadach z Panem Olbrychskim a teraz powoli zaczyna się tolerować styl przywiezionych ze stanów gdzie większość aktorów uczy się w domu a gra bez szkoły filmowej
____OSCAR____
Obserwuję poczynania zawodowe Elizy Rycembel od debiutanckiej "Obietnicy" i mocno jej kibicuję.
3
Drakus2001
Czemu miałem wrażenie, że ona zaraz się rozpłacze? Nie no przyjemnie mi się to oglądało
3
whitestripes_333
@Drakus2001 Weź wysil mózg i pomyśl że może ma taki ton i barwę głosu, może jest zmęczona, może lubi wolno mówić a też może przy okazji jest lekko chora (widać że ma lekko zaczerwienione oczy i nos). Myślenie serio nie boli.
2
Drakus2001
@whitestripes_333 Kulturalne odpowiadanie też nie boli. Niedługo nic nie będzie można napisać na tym filmwebie bo zaraz ktoś zacznie ci wszystko wytykać
whitestripes_333
@Drakus2001 Przykro mi jeśli poczułeś się urażony/dotknięty ale tak reaguję na naprawdę dziwne teksty. Piszesz po prostu tak jakbyś nie był człowiekiem i nie wiedział że czasem ludzie nie wyglądają idealnie z masy różnych fizycznych i psychicznych powodów. Tak, kobiety również.
1
pierdouka
Dziewczyna w sposób idealny reprezentuje własne pokolenie. Jest przytłoczona contentem, w którym nie potrafi się samodzielnie poruszać. Jej gust opiera się więc bardziej na plakatach i opiniach anonimowych juzerów, aniżeli na własnych, intelektualnych poszukiwaniach. Żeby chociaż był ktoś, kto mógłby wziąć tę dziewczę za rękę... ale nie ma. Jest sama. Wokół tylko szum. Takie czasy.
12
katedra
@pierdouka Content to nic innego jak treść, a słowo to jest o wiele krótsze od angielskiej wersji. Co więcej, znaczy to samo, mimo iż trenerzy personalni i doradcy zawodowi chcą, aby było inaczej.
2
Zloty_Deszcz
@pierdouka Jest jeszcze młoda, ma czas, by dojrzeć. Ty też nie reprezentujesz wcale dużej dojrzałości, niepotrzebnie wstawiając do wypowiedzi obce słowa.
1
OLIN1
@Zloty_Deszcz Może @pierdouka chce zaimponować dziewczynie i zostać jej agentem dlatego porusza się mową potocznie używaną przez ludzi w takim wieku tylko że branża filmowa raczej nie używa takiego słownictwa zresztą kto by na filmwebie agenta szukał dziewczyna ma prace jest zajęta i wątpię żeby interesowała się wypowiedziami pod jej wywiadem
pierdouka
HA! Widzę, że moja wypowiedź zamiast poprawnie odczytana, została poddana kpinie. Ot, cała natura juzera :)
pierdouka
Ech, chyba pora się wypisać z Filmwebu, bo jeszcze sam zostanę jednym z was. Ciekawe, jak to skomentujecie, robaczki złote. Adios.
dzasta_rasta
Wygląda jakby właśnie wyszła spod prysznica xd
1
mitrus80
nigdy nie zrozumiem zachwytów nad Meryl Streep, Euphoria wybitnym serialem... ehe... taaa... na pewno, ale dziewczyna młoda, jeszcze się musi wyrobić w serialach ;-) a mówi że nie miała telewizora, a Króla Lwa na video jakoś obejrzała, ktoś tu ściemnia troszkę
4
icenumerocinq
Pani Elizo niech Pani wejdzie na mój profil, posortuje filmy wg ocen i odpala po kolei.
2
Samaranth
@icenumerocinq "Mój gust filmowy jest lepszy". Oh, co za skromność ;)
1
icenumerocinq
@Samaranth Przyznaję w moim subiektywnym, egoistycznym mniemaniu na temat swojego gustu filmowego, skromność nie istnieje. No i miałem nadzieję, że może jakiś z tych filmów odświeżę sobie z Panią Elizą ;-)

zwiastuny