Michał Żurawski

W najbliższy piątek do kin trafi dreszczowiec "Odnajdę cię". Z tej okazji nasze studio odwiedziła jedna z gwiazd filmu, Michał Żurawski. Znany m.in. z "Kruka" i "Jestem mordercą" aktor opowiedział nam o swoich filmowych fascynacjach.

komentarze 33

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
siLk_2
Przyjemnie się go słucha. Moje pokolenie, więc słabość np. dla Hackmana w pełni rozumiem.
3
2
Tamit
Fajną ma koszulkę. Ciekawe gdzie można taką nabyć.
1
2
M0RiARTY
@katedra bo kogo to obchodzi? jakaś przypadkowa osoba z internetu bajdurzyłaby o swoich ulubionych filmach, a ja miałbym chcieć to oglądać? albo gorzej - nie przypadkowa osoba, tylko jakiś gudmadafaka czy inny jełop z milionem lajków.
11
katedra
@M0RiARTY "Co, kogo to obchodzi" wiesz, że w ten sposób możesz mieć w dupie KAŻDY aspekt życia?
M0RiARTY
@katedra teoretyczne oglądanie randomów z filmweba to nie jest aspekt życia tylko masochizm
8
M0RiARTY
@katedra xD Wow, imponująca eskalacja. Ja o podejściu do gustów użytkowników, a Ty o podejściu do życia. Faktycznie, jedno leży tak blisko drugiego, że ciężko nie pokusić się o malutki przeskok, co?
4
katedra
@M0RiARTY Przecież napisałem jasno powyżej, że ta fraza może być użyta w każdej dziedzinie życia. "A wiesz, że naukowcy..." vs "A kogo obchodzi co odkryły jakieś randomy za oceanem czy na dalekiej północy?". "Idziesz na dyskusję z reżyserem..." vs "A kogo obchodzi co on ma do powiedzenia? Filmy niech robi!" itd. Łapiesz?
M0RiARTY
@katedra Nie. Za chu*a nie wiem, co ma do rzeczy to, że ta fraza może być użyta w każdej dziedzinie życia. Że niby to ma ją dyskwalifikować jako argument? Serio? Już pomijając absurd przystawiania odkryć naukowców lub dyskusji z filmowcem do dyskusji z jakimś filmwebowym zerem, owe "kogo to obchodzi" na moje oko zdaje się być całkiem zasadne, jeśli mowa o słuchaniu internetowych anonów z żadnym autorytetem w kwestii filmów (nie licząc ewentualnego autorytetu, który mogą stanowić dla swoich ziomków z podwórka)
5
katedra
@M0RiARTY Może dlatego nie masz znajomych, bo " co cię gów... obchodzą wywody jakiegoś pionka". Straszne podejście do ludzi.
katedra
@M0RiARTY Mnie to nie rusza, bo cię nie znam, ale musisz być strasznie samotny...
M0RiARTY
@katedra Kafka napisał kiedyś "w zasadzie samotność to przecież mój jedyny cel, moja największa pokusa, moja możliwość i zakładając, że w ogóle można mówić, jakobym "urządził" swoje życie, to przecież zawsze chodziło o to, żeby samotność dobrze się w nim czuła." I wierz lub nie, ale niektórzy podzielają tę optykę. Dla Ciebie samotność może brzmieć jak skaranie boskie, podczas gdy inni będą spowijać się w nią jak w ciepły koc.
4
katedra
@M0RiARTY Głębokie, ale zwykle tak usprawiedliwiają się socjopaci, świry i pedofile
M0RiARTY
@katedra to dopiero głęboka diagnoza xDDD Wcale nie brzmi jak pójście na małe skróty myślowe.
5
SamFarsch
@katedra Zwykle pieprzysz jak potłuczony, ale dziś przechodzisz samego siebie. To pewnie przez upał, prawda?
9
katedra
@SamFarsch Nie rozumiem, co jest złego w słuchaniu, gdy mówią mądrze. Z góry wykluczanie kogoś, bo jest anonimem prowadzi tylko do eskalacji nienawiści w internecie. Spójrz np. mogę teraz powiedzieć, że sam pieprzysz głupoty i że mam cię w dupie, bo jesteś randomem z internetu
1
katedra
@M0RiARTY Widocznie żyję w jakimś popieprzonym świecie, gdzie ludzie jednak lubią słuchać się nawzajem:D
katedra
@M0RiARTY Przecież w ten sposób rozmawiamy, prawda? W oparciu o skróty myślowe?
SamFarsch
@katedra Ależ w każdej chwili możesz poznać gust filmowy prawie każdego z użytkowników portalu, wystarczy przejrzeć zawartość profilu osoby, która Cię interesuje. Nie trzeba od razu robić z użytkowników filmwebowych celebrytów.
5
katedra
@SamFarsch Jakich celebrytów? Przecież na tym polega zwyczajna rozmowa! Czy wyście już na głowę upadli w tych internetach?:O
dziuzeppe
@katedra Widzę, że towarzystwo już cie zaorało. Nic tu po mnie.
4
dziuzeppe
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

zwiastuny