"Doktor Sen", "Irlandczyk", "Lighthouse"

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'u na Facebooku:
https://www.facebook.com/movie.sie.filmweb/

komentarze 33

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
andrea_paolo_nigro
Recenzja filmu z udziałem takich aktorów jak Pesci, Pacino, DeNiro, Keitel i ani słowa o grze aktorskiej? Tematem przewodnim za to CGI i oczywiście rola kobiet w filmie.
27
toyminator
@andrea_paolo_nigro A czego się spodziewasz po najgorszych krytykach ;)
7
katedra
@andrea_paolo_nigro O czym tu gadać? Wory pod oczami, pampersy, miny jakby ktoś kazał im przepraszać za te wszystkie szmiry, w których do tej pory grali, ruchy spowolnione, bo "bez kaskaderów se poradzimy" i wszędobylska, starcza atmosfera. To nie piękne rozliczenie ze swoim aktorskim emploi (Zapaśnik), to raczej dogorywanie na ekranie.
3
RevolverOcelotFilmweb
@katedra No to gdyby byli słabi to też mogliby o tym pogadać
2
SandorClegane
@katedra wow, chyba pierwszy raz się z Tobą zgadzam Katedro. Rourke w Zapaśniku rozjechał tych geriatryków swoim kunsztem. Przykro patrzeć jak DeNiro i Pacino rozmieniają się na drobne.
2
andrea_paolo_nigro
@katedra hm... no i tu się zgodzę z @RevolverOcelotFilmweb chyba w każdej recenzji filmu powinna znaleźć się wzmianka o grze aktorskiej. I możesz mówić co chcesz ale wolę oglądać takie pampersy niż większość "aktorów" nowego pokolenia...
1
wojciech_01
"Toksyczna męskość" - jeszcze raz usłyszę ten frazes to oszaleję. Co to w ogóle znaczy? Cieszą pochwały o Doktorze, chyba się wybiorę.
19
lukarian1313
@wojciech_01 no dokładnie "toksyczna męskość" ale piękna feminstyczna siła, chwalebne girl power. filmweb tonie w odmętach PC i lewackiego porządku świata. hatfu na nich.
11
Samaranth
Doktor Sen, Le Mans'66, Irlandczyk, Lighthouse, Na noże, Historia Małżeńska - ile dobrego w jeden miesiąc :D
5
2
damiansport1
Lighthouse i Irlandczyk są w moim TOP10 roku (widzialem ponad 140 premier z 2019 roku)
3
johnythewild
Red, Popielewski - tak, Stanley Kubrick to najlepszy reżyser w historii kina!
2
johnythewild
@Strider_ Tak, wiem, zorientowałem się zaraz po napisaniu, że się pomyliłem, ale niestety na filmwebie nie można edytować komentarzy - albo ja nie umiem tego zrobić....
Lukasz_Broda
Kubrick jako wielki reżyser, rzeczywiście, legenda. Ale rzemieślnik King? Bym polemizował.
1
cypeq
Zgadzam sie, ze pewne kwestie w Doktrze Sen nie wybrzmiewaja nalezycie. Rebecca i Ewan jak zawsze fantastyczni, ale to powinien byc 4/5 odcinkowy miniserial, a nie film
Larigot
Jak chcecie obejrzeć świetną recenzję "Irlandczyka", to polecam Sfilmowanych. Ci krytycy tutaj zamiast powiedzieć coś o aktorstwie to woleli skupić się na odmładzaniu aktorów-no litości!
pinang
nie wiem czemu ludzia ciagle plota glupoty ze Roma to film Netflixa. Netflix byl tylko dystrybutorem a nie producentem Romy. To tak jakby mowic ze Midway to film Monolith Films polskiego. troche logiki prosze
lupusimmanis
nauczcie się wymawiać nazwisko reżysera a jak nie wiecie jak to nawet na youtube jest wywiad z nim i sam mówi jak się nazywa, chodzi tu o Martina Scorsese.
Griffin92
dużo meta przyjemności w tym odcinku
Kowalski356
Anna Paquin ma takie proste nazwisko, a Państwo i tak nie potrafią go poprawnie wmówić
michul1987
"Ostatnie półtorej godziny filmu" zabawnie to brzmi, chyba tylko do zobaczenia w TV z przerwami
marckoza
wybieram się na Irlandczyka, ale tak słucham peanów o tym filmie, widzę na górze w odnośnikach śliczne logo Netflixa i tak się zastanawiam na obiektywnością ocen, rzeczywiście każdy twórca dostaje od tej platformy taką swobodę twórczą?, to czemu większość netflixowych produkcji filmowych jest taka średnia
1
Daroo_3
@marckoza Bo właśnie mają zbyt wiele tej wolności. Nikt nie czuwa nad całością, a reżyserzy często się gubią w swoich pomysłach. Odwrotnością jest WB który tak się wtrynia w filmy, że potem wychodzi np taka Ligia Sprawiedliwych, gdzie podobno został przerobiony praktycznie cały film. Za to Disnej robi to zacnie w Marvelu. Czuwa nad całością, ale reżyserom daje dość dużo swobody. I właśnie takie wyśrodkowanie jest najlepsze.
1
tommybundy1
mogli to zrobić przez deepfake ale wtedy musieliby zatrudnić aktorów z posturą młodszych de nioro , pacino i pesci. wtedy nie odgrywaliby ich juz oni tylko tamci. dlatego scorsese nie poszedł w tą stronę. a byłoby to 100% bardziej przekonujące.
MegaMaro
Doktor Sen super film, lepszy niż dwie części TO.
1
StalowyGigant
Podjarałem się kiedy Popielecki powiedział, że Kubrick jest najlepszym reżyserem w historii. PANIE JAKUBIE SZANUJE PANA!
3
katedra
@StalowyGigant Nie to co ten Miller i jego wtórny gatunkowo Mad Max
RogerVerbalKint
Nie wiem skąd wytrzasnęliście tę babę - ale jest strasznie irytująca....
1

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię