Na noże, Kraina lodu II, Historia małżeńska

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'u na Facebooku:
https://www.facebook.com/movie.sie.filmweb/

komentarze 17

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Trundo
Śpiewający Łukasz zdecydowanie wygrywa ten odcinek :)
6
JanosPL
Stary dobry skład Movie się w komplecie :)
5
Agatonik
Na noże, to prosty rozrywkowy film, który się dobrze ogląda. Historia małżeńska to kino, które uwielbiam. Driver i Johansson dali popis gry aktorskiej. Bardzo poruszający i mądry film. Oby takich więcej!
1
taksidrajwer
@Agatonik No coś Ty, myślałem, że filmom o "odpowiedniej" orientacji politycznej dajesz z automatu +5 punktów. A w "Na noże" masz przecież starcie niewinnej imigrantki z bandą ksenofobów. Rozczarowałaś mnie.
Diana
"Backlash". Bo nie można napisać "ostra reakcja", "gwałtowny sprzeciw" etc. Naprawdę - używanie angielskich zwrotów tam, gdzie spokojnie można je dobrze zastąpić polskimi jest po pierwsze wstrętnym klasizmem (bo serio nie każdy zna angielski w takim stopniu), a po drugie okropnym snobizmem. Fuj.
Diana
A, i jeszcze "punche" oraz "handicap". Chciałabym spytać, jakim cudem nikt tego nie wychwyci i nie zwróci uwagi panom redaktorom? Bo o ile głupio wtryniane anglicyzmy są do przyjęcia u przeciętnego Kowalskiego pracującego w korpo i chodzącego na brejki oraz uważającego na dedlajny, o tyle powinny być absolutnie niedopuszczalne u osób, które słowem posługują się zawodowo i które - z racji zawodu - za swoje słowa oraz ich zasięg i wpływ odpowiedzialne są szczególnie. Do takich osób należą dziennikarze, redaktorzy, pisarze, tłumacze, poeci, rzecznicy prasowi. Oni powinni być wyjątkowo uwrażliwieni na sposób, w jaki posługują się językiem.
Dravic
Dajcie newsa o "PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM" i wypromujcie coś dobrego.
1
marckoza
plus dla Popieleckiego że nie dostał ocenowego orgazmu przy netflixowym wytworze
1
pawelgola_fw
@marckoza Pewnie tylko dlatego, że nie ma tam superbohaterów od Marvela.
Seth87
Popielecki to czasami wali teksty jak Phoebe z Przyjaciol. Dialogow jest za duzo i piosenek tez jest za duzo :P dodalbym jeszcze za duzo animacji do kompletu
telcontar_2929
Kraina lodu II najpoważniejszym omawianym filmem.
toyminator
Kraina lodu 2 5 .6.5 ...dlatego nie warto słuchać opinii krytyków. Połowa filmów miałaby dużo niższe oceny.
1
RevolverOcelotFilmweb
@toyminator No tak, bo już nie można mieć innej opinii niż Ty, prawda? Jeśli Tobie się bardzo podobał film, to już wszystkim musi
6

zwiastuny