Niedobrani; Słodki koniec dnia; Podły, okrutny, zły

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'u na Facebooku:
https://www.facebook.com/movie.sie.filmweb/

komentarze 18

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Tymon_P_
Niech ktos mi napisze czy sa jakies banialuki o opprawnosci politycznej, feministyczne, poniewaz nie wiem czy mi sie chce to ogladac...
9
Mati_el_Smugg
@Tymon_P_ Popatrz kto tam siedzi, Borowiecka. Oczywiście, że jest masa bredni feministycznych.
2
StalowyGigant
Pani oczywiście o prezydencie, który nie powinien być prezydentem,(oczywiście feministka) ale Muszyński, który się z nią nie zgadza delikatnie wybrnął mówiąc o dialogu, kompromisach i miłości ponad podziałami. Muszyński to jednak inteligentny facet.
12
JohnTheBrave
Niedobrani - 6/10 Podły, zły, okrutny - 4/10 (marna reżyseria, jeszcze gorszy scenariusz, Collins i Efron ratują od katastrofy tą produkcje, Malkovich tam to tylko po czek przyszedł)
1
belmont33
wszystko na odwrót: "Niedobrani" z inteligentnej komedii zamieniają się w sztampę, film Borcucha jak i Janda nieznośnie pretensjonalni, a właśnie film o Bundym najbardziej zaskakujący, bo zupełnie nietypowy jak na film o mordercach i najbardziej oryginalny z tych trzech
pinang
mialem obawy jak zobaczylem pania w skladzie na odcinek. Musze przyznac ze calkiem fajnie bylo az do ostatniego filmu, gdzie w ogole nie wiedzialem o co jej chodzi. Chyba nie zrozumiala ze to jest film fabularny a nie dokumentalny.
cargante
Ta pani niezrozumiała filmu o Bundym. Powiedziała że nieetyczne jest pokazanie przez pół filmu ze Bundy mógłby być niewinny. Taki był zamysł żeby widz spojrzał na niego oczami osób przez niego zmanipulowanych. Ludzie strasznie źle oceniają ten film, a moim zdaniem to ciekawe kino, a rzeczywiście świetny. Dużo dobrych ról drugoplanowych.
1
Agatonik
"Słodki koniec dnia" - zgadzam się w zupełności z p. Muszyńskim: to film o wolności, dążeniu do niej w różnych wymiarach. Cudowna Janda.
Gerry
tytuł odcinka brzmi jak fragment jakiegoś wiersza.
telcontar_2929
Z Zaca Effrona, to jeszcze wyjdzie ciekawy aktor z ciekawymi rolami. Oby przeszedł podobną drogę jak Matthew McConaughey.
alicjadsd
@telcontar_2929 nijaki jest w tym filmie. Tylko oczkami ślicznymi przewraca
1
witcher113
@telcontar_2929 Efron to musi chyba dostać rolę u jakiegoś uznanego reżysera, takiego jak Paul Thomas Anderson czy Martin Scorsese, by ludzie przestali go wreszcie utożsamiać z tym high school musicalem. To jest przeszłość, a Zac JUŻ jest bardzo dobrym aktorem. Szkoda, że dużo ludzi ciągle tego nie dostrzega i cały czas wytyka mu nienajlepsze początki. Mam nadzieję, że nie będzie marnował czasu na komedyjki pokroju "Co ty wiesz o swoich dziadku?" i będzie wybierał role tak świetne jak w "Dobrym, okrutnym, złym" czy "Pokusie".
witcher113
@telcontar_2929 Albo "The Disaster Artist"! Krótko, ale zajebiście zagrał :D
telcontar_2929
@witcher113 A co do tej roli to się zgadzam. I też Ci reżyserzy których wymieniłeś to po prostu sprawiają, że aktor daje z siebie u nich 100%.
polik96
http://kinematoblog.blogspot.c om/2019/05/pody-okrutny-zy-201 9-rez-joe-berlinger.html?m=1
friendsfan1
Michał Dymek <3 W 2017 siedziałem za nim na Cinemaforum.
friendsfan1
O "Podły, okrutny, zły " zrobię materiał na YouTube.

zwiastuny