Podsumowujemy 44. FPFF w Gdyni

O objawieniach i rozczarowaniach festiwalu Michał Walkiewicz rozmawia z Katarzyną Borowiecką i Marcinem Stachowiczem.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
krupastas
"Boże Ciało" powinno zdobyć Złote Lwy. Bartosz Bielenia nagrodę za pierwszoplanową rolę męską. Aleksandra Konieczna za drugoplanowa role kobiecą, Krystyna Janda za "Słodki koniec dnia" za pierwszoplanową rolę kobiecą. Sebastian Stankiewicz("Pan T") za najlepszą drugoplanową rolę męską,Zofia Domalik za najlepszy debiut aktorski ("Wszystko dla mojej matki), a Bartosz Kruhlik za najlepszy debiut reżyserski(Supernova).
2
justykob
@krupastas Powinno zdobyc, ale niestety nie zdobędzie. No ale jakie jury, takie nagrody.....:-(
1
krupastas
@justykob Dla mnie szokiem jest nagroda dla Boczarskiej za rolę w Piłsudskim. WTF? Brak nagrody dla Jandy i Bieleni, który zasłużył na nią o wiele bardziej niż Ogrodnik.Złote Lwy dla "Obywatela.." też mnie mocno zdziwiły. Tak jak typowałem, słusznie nagrodzono Zofię Domalik, Bartka Kruhlika i Sebastiana Stankiewicza.
1
justykob
@krupastas Brak nagrody dla Bieleni to paranoja. Boczarska dostała zaległą chyba za Wisłocką. Beznadzieja. :-(
1
song_of_happiness
Krótkomówiąc histeryczne krzyki tzw, "jelity" odwracają uwagę od sztuki, która powinna się bronić lub nie sama. Po prstu przykre
1
BarMor
@song_of_happiness A jak ma się bronić film, który na festiwal nie trafia lub jest z niego wycofywany?
4
Dzida_86
Walkiewicz sieje atmosferę grozy która rzekomo panuje w celebryckim i zamkniętym światku oderwanych od rzeczywistości błaznów w tak żenujący i nieprzekonujący sposób, że mi się słabo robi. Brakowało jeszcze żeby się popłakał.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię