Jak co tydzień zapraszamy Was do obejrzenia kolejnego odcinka "Na skróty", w którym Wasi ulubieni filmwebowi autorzy prezentują swoje ulubione filmy.

Przed tygodniem mogliście sobie przypomnieć znakomitego "Garderobianego" (do obejrzenia TUTAJ). Dziś prezentujemy arcydzieło Romana Polańskiego "Wstręt".

Zadaniem "Na skróty" jest przybliżenie w atrakcyjnej kilkuminutowej formie wybitnych filmów. Czasem będą to tytuły zapomniane, czasem pomijane w zestawieniach arcydzieł, a czasem należące do klasyki kina. Kryterium jest tylko jedno: miłość autora do danego dzieła.

komentarze 8

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Margot67
tak tak,wspaniały film z przyjemnoscia jeszce raz go obejrze,ogladałam kilkanascie lat temu ale emocje pamietam do dziś...
strzelec13
"Wstręt" Polańskiego to dzieło. Bardzo dobry film. Polecam.
Jake_Boe
Fajnie gdyby wprowadzić takie drugie na skróty ale z filmami, które zmieniły kinematografie, miały na nią duży wpływ a także filmy które zmieniły postrzeganie filmu bądź otaczającego nas świata. Ogólnie coś w stylu filmów które powinny otrzymać nagrodę Nobla w dziedzinie kinematografii.
PacioM
"Na skróty" ciekawe jak zwykle. Dziękuję, "Repulsion" trafia na moją listę filmów do obejrzenia. :) Ale to chyba nie były werble. A w każdym razie nie tylko. Raczej jakiś talerz. Ride albo crash. Werbel: http://pl.wikipedia.org/wiki/W erbel Ride: http://pl.wikipedia.org/wiki/R ide_%28perkusja%29 Crash: http://pl.wikipedia.org/wiki/C rash_%28perkusja%29
wieta1916
Nie mogliście lepiej wybrać ! Jeden z moich ulubionych filmów Polańskiego ! Brawo !
ivoposhit
Wspaniały film wspaniałego twórcy. Repulsion widziałem około pięć razy i za każdym razem dobrze się bawiłem. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie widzieli tego filmu. Szczerze z resztą wam zazdroszczę bo sam chciałbym obejrzeć go po raz pierwszy :)

zwiastuny