Filmweb na uroczystej premierze filmu "Supernova"

Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.

Powiązane materiały

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
lucynkaWawa
Czekam na ten film z niecierpliwością. Fajnie się zapowiada, pierwsze recenzje też pozytywne. Jestem baaardzo ciekawa jak reżyser poprowadził tę historię...
2
bemocias
Widziałam wczoraj. Bardzo dobry film
1
Metalfish
Też widziałem w Gdyni i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - warto w kinie i nie czytając nic o fabule, nie patrząc na zwiastun. Dla mnie najlepszy film festiwalu razem z 'Bożym Ciałem'. Całkiem intensywny i bardzo ludzki seans. Szacunek za realizację i czekam na potwierdzenie talentu pana Kruhlika w kolejnych produkcjach.
1
cynaminek
Swietny film. Mocny , prawdziwy, naprawde daje do myslenia.
pumeksx
Widziałam już i szczerze polecam. Seans mną tąpnął delikatnie mówiąc. Film jest inspirowany prawdziwą historią i te wydarzenia, którymi kilka lat tamu żyła cała Polską, wróciły.
faccnt304
Rzadkie ale film jest jeszcze lepszy niż zwiastuny
Tola101
Idę do kina w przyszłym tygodniu z dużymi nadziejami. Wszystkie recenzje, które czytałam są bardzo pozytywne, a to przecież debiut. Tym bardziej apetyt rośnie :)
Lencuszka
Widziałam film wczoraj. Rewelacyjny, coraz rzadziej powstaja u nas takie filmy.
Alesandra7767
Pójdę do kina na pewno. Trzeba wspierać dobre polskie kino!
pumeksx
@Alesandra7767 tym bardziej, że polskich, naprawdę dobrych i przemyślanych filmów mamy jak na lekarstwo. Ale Supernova na szczęście wysoko podnosi poprzeczkę :)
pnkkworker
Ten film jest super! Widziałem go na FPFF w Gdyni, wciska fotel i nje daje o sobie zapomnieć przez wiele dni :)
Ozzmo
hmm to może być znakomite dzieło :)
luza
a dlaczemu hycnar nie [przyszedł na premiere ?

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię