Premiera filmu "Fighter"

Zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na Freak Fight z udziałem boksera Marka Pretty Boya Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach i w jego dyscyplinie – czyli w bezkompromisowym, bokserskim starciu, które będzie oglądać cała Polska.

Powiązane materiały

komentarze 27

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Bon009
@Janus83 Nie porównuj świetnego Fightera produkcji USA do polskich filmów w tej tematyce, u nas jak zwykle bedzie biednie...
Janus83
@Bon009 Chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodziło.
Bon009
@Janus83 Zamiast Balea i Whalberga będziesz miał jakiś dwóch rzemieślników Stamowskiego i tego drugiego którego nazwiska nawet nie pamiętam, a i będzie jeszcze reżyser debiutant ! :D
kozodoj
W końcu pojawiają się inne filmy niż komedie romantyczne o młodych, dynamicznych z wielkich miast i zgniłokolorowe filmy o pozostałych pijakach Polakach. Kino polskie nie ma tradycji w tworzeniu scen akcji,, więc początki będą trudne i trzeba je przezwyciężyć.
6
KubaLBN92
@kozodoj polskie kino akcji to np Psy. To wyżej promowane gówno nawet się do tych "trudnych" początków nie zbliża.
1
joannamazurek_fw
@KubaLBN92 dajmy szansę innym aktorom, to nie zawsze muszą być te czołowe nazwiska filmów kryminalnych/sportowych/akcji. Według mnie to fajnie, że ktoś inny w końcu staje w głównych rolach.
kozodoj
@KubaLBN92 a kto miałby zagrać de Niro, Pacino i Gajos?;)
Ageha
Roznerski w końcu nauczył się grać czy nadal udaje kłodę drewna?
2
Laksandra
Panowie, nieźle wypracowali ciała i wyglądają całkiem wiarygodnie. Zobaczymy co się z tego urodzi.
2
Observer737
A czym się różni premiera od uroczystej premiery?
3
zarptak
@Observer737 Zwykła premiera jest wtedy gdy film zostaje po prostu wrzucony do kin i odbywa się premierowy pokaz. Uroczysta premiera to zamknięty pokaz dla twórców, dziennikarzy, rodzin, znajomych znajomych i celebrytów polujących na darmowe żarcie w przerwach pomiędzy pozowaniem na ściance.
7
robertbry
@Observer737 uroczysta premiera jest dla aktorów i dziennikarzy pare dni wcześniej a potem w piątki jest dla plebsu;
1
mackiki
@zarptak zapomniales dodac ze wszyscy mowia ohh ahhh cudowna produkcja kazdy powinien ja zobaczyc i zobaczy w niej siebie dziadka psa kota itp itd co by napędzic na swoje pseudo dzielo caly pozostaly plebs ktory jak oglada ich zdjecia robi ohh ahhh ale majo oni życie
atari799927176virgin
W Polsce to jest nasz niezapomniany wojownik Popek!
1
rocky_filmaniak
No to jakie oceny dajecie, redakcjo? Podobał się?
1
KubaLBN92
@rocky_filmaniak ustaają jeszcze ile hajsu dostaną, jak się dogadają to będą oceny
4
Lukasz_Broda
@KubaLBN92 Ta. W końcu redakcja FW słynie z dawania 10 i 9 Polskim produkcjom
1
Lukasz_Broda
@KubaLBN92 I z pewnością ktoś płaci hajs kilku gościom, by tylko kliknęli w ocenę na stronie internetowej, którą zobaczy max 100 osób.
1
aleksandramal
Te ciałka! Chyba jestem w stanie uwierzyć w ich siłę :)
Filomena00
Ciekawa odmiana od zalewu tanich komedii klasy B
jagodowamilosc
Fajnie jest spełniać marzenia poprzez zawód, dlatego uważam, że zawód aktora jest mega, bo można się sprawdzać w różnych rolach.
joannamazurek_fw
@jagodowamilosc a w tym przypadku Roznerski znany z ''lekkich'' roli może się wykazać w roli twardziela.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię