O mrocznej komedii HBO rozmawiają Kalina Mróz i Łukasz Muszyński.

Barry (Bill Hader) jest w depresji, czuje się samotny i całkowicie wypalony. Na życie zarabia jako płatny zabójca z dolnej półki, co nie poprawia jego sytuacji. Nie ma ochoty na kolejne zlecenie, ale zgadza się na realizację nowej roboty w Los Angeles, gdzie ma zająć się młodym, aspirującym aktorem. Podążając za swoim celem, mężczyzna trafia na spotkanie lokalnej grupy teatralnej. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa, że w ich towarzystwie czuje się dobrze i nabiera przekonania, że chciałby zerwać ze starym życiem. Pozostaje tylko jeden problem – jak to zrobić?

Powiązane materiały

komentarze 14

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
duku6
Idealna satyra na hollywoodzkie społeczeństwo z jednocześnie mocnym tragikomicznym zacięciem. Serial co chwilę zaskakuje widzów bawiąc się różnymi konwencjami. Drugi sezon uważam za lepszy. W pierwszym miałem przestoje w oglądaniu
4
Gothfryd
@duku6 obejrzałem pierwszy, perełki dostrzegłem ale to wszystko takie.. nieprzekonywujące dla mnie było jak i gra głównego aktora/producenta. Zerknę pewni i do drugiego sezonu, ale jak będzie taki sam jak pierwszy to przeleci gdzieś tam w tle na TV w czasie gdy mnie pochłonie czytanie czegoś..
2
Klemensie
Fifty-fifty with Cristobal! Jestem zadziwiony, że tak mało wspomnieliście o Hanku. Potwierdzam, po piątym odcinku drugiego sezonu widz jest zostawiony ze szczeną na podłodze i pytaniem "Co... co ja w ogóle własnie obejrzałem?".
2
Idol85
po zobaczeniu 5 odcinka nie wiedziałem co powiedzieć, najlepszy w tym roku :)
Woooo
Jak zabawnie ta Pani nie może oderwać wzroku od kamery :)
vesimir
Ja przez przypadek zacząłem oglądać od 2 sezonu - i wbrew pozorom taka kolejność wychodzi na dobre ;)
Korgan_
Niezły serial. Przesycony czarnym humorem. Z pewnością przeznaczony dla starszych widzów a nie dla gimbazy oglądającej komiksowe badziewia.
2
moshimosh
Dajcie tej pani następnym razem jakiś stołek na którym stanie albo Łukaszek niech usiądzie.
Szejku
Jest tak zabójczo dobry, że wysiadłem po 3 odcinku.
2
andrea_paolo_nigro
@Szejku ja wysiadłem po pierwszym odcinku. Chociaż pomysł był fajny

zwiastuny