O jednym z najlepszych seriali minionego sezonu rozmawiają Małgorzata Steciak i Łukasz Muszyński.

Eve (Sandra Oh) to znudzona pracą biurową agentka MI5, która nie zrealizowała swoich marzeń o byciu szpiegiem. Natomiast Villanelle (Jodie Comer) to psychopatyczna, pozbawiona lęku zabójczyni uzależniona od luksusowego życia, na które może sobie pozwolić dzięki swojej brutalnej profesji. Pewnego dnia Eve otrzymuje zadanie wyśledzenia Villanelle, zanim ta ponownie zaatakuje.

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
blekota74
Obejrzałem 2 odcinki bo mnie zainteresowały ciekawie się zapowiadał ale potem zobaczyłem jak ta niby zabójczyni wspina się po ścianie na oczach ochroniarzy a potem w kolejnym odcinku gościu ucieka samochodem terenowym i zatrzymuje się na końcu polnej drogi w widocznym z daleka miejscu jakby nie mógł uciekać dalej a podobno pracuj w mi-6. A potem jest jeszcze lepiej trójka morderców którzy wybijają się nawzajem a kiedy ostatnia z nich ma odjechać ten gościu wybiega z ukrycia i biegnie przez płaski teren gdzie jest jak na widelcu choć nie ma to znaczenia bo wytrawna zabójczyni nie może trafić z 30metrów. Ten film to kaszana
8
ex_machina_durejko
Nareszcie, przecież to jeden z najlepszych seriali 2018!
4
zjobal
Jesienią miałem nogę w gipsie, zacząłem oglądać seriale. Rzadko to robię, bo nudzą mnie "tasiemce". Ale obejrzałem "Alio Allo". Zajefajna rzecz. Może doczeka się swojego odcinka w Serial Killers?
3
edziax44
No kurcze wreszcie, nawiększe zaskoczenie ubiegłego roku! Serial dostępny na HBO GO, nic tylko oglądać. Drugi sezon startuje już siódmego kwietnia!
3
PRZYGODA
Serial bardzo mi się podobał. Jestem bardzo zaskoczona grą aktorską Jodie Comer. Widziałam ją wcześniej w "Białej księżniczce" w roli Elżbiety York, ale tu dopiero olśniewa, zaskakuje na ekranie i rozbawia. Polecam!
1
Agatonik
Moje największe serialowe zaskoczenie tego roku - oczywiście pozytywne. Cóż za niekonwencjonalizm, łamanie stereotypów, dystans. To teatr nie tylko dwóch aktorek, ale nawet postaci epizodycznych. Odświeżające, pełne czarnego inteligentnego humoru. I te dialogi!!!!
ktostam00
Wszystko co mówicie to prawda, ale tylko w pierwszym odcinku... od drugiego, trzeciego, zaczyna się idiotyczna gonitwa w stylu Benny Hilla; Tak jak napisała blekota74: tacy niby agenci, a chłop siedzi w trawie parę metrów od zabójcy i krzyczy do telefonu o pomoc pozostając nadal niezauważonym (dla tegoż kilera); Potem biegają w te i we te po łące, a zabójczyni kroczy niczym posąg przez łąkę i nie może sobie trafić w podanych na talerzu pajaców. Poza tym po kiego grzyba wzięli tę Oh? i jeszcze dają jej Globa? Gilian Anderson nic nie dostała, a przygotowując się do pracy w brytyjskim serialu (swoją drogą świetnym The Fall) opanowała pięknie wyspiarski akcent. Takie detale budują wiarygodność całego obrazu. Kto twierdzi, że Killing Eve to jeden z najlepszych seriali 2018, niech się uderzy w pierś i oglądnie to co na prawdę warto: Parfum, Ostre Przedmioty, Maniac, Alienista, Patric Melrose, Kruk;
kto
Polecam serial Trust - moim zdaniem największy serialowy hit i największe pozytywne zaskoczenie ubiegłego roku. Wizualnie dopieszczony zupełnie jak filmy Sorrentino, choć to nie jego, ale okazje się, że od strony producenckiej działał tam Danny Boyle i to robi swoje. Jest parę znakomitych ról, oprócz światowych gwiazdorów wyróżnia się włoski aktor odtwarzający postać Primo. Polecam. I oczywiście serial Gomorra - od 2014 wyszły trzy sezony i cały czas trzyma najwyższy poziom. Film Matteo Garrone z 2008 oparty na motywach książki Roberto Saviano był co najwyżej średni, serial jest rewelacyjny, mam wrażenie jakbym widział niemal to co wyobrażałem sobie czytając książkę.
Bon009
Nie chce tego oglądać chociażby dlatego że ten obrazek wciąż mnie prześladuje jak biała przystawia Chince ten scyzoryk do gardła...

zwiastuny