Grand Theft Auto: Vice City

Joachim Snoch i Gruby Nerd ogrywają legendarną odsłonę serii "Grand Theft Auto".

komentarze 47

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
MacDoombek
Sorry, to jest najlepsza gra z serii GTA. Kropka;]
26
wazka16
I przyszedł czas na najlepszą cz. z serii GTA. Uwielbiam słuchać radia w tej grze.
7
3
sdrtgn
Bezapelacyjnie najlepsza część GTA.
5
LibertyPolak92
GTA Vice City to najlepsza część, idealnie oddaje to o co w serii chodzi, bazując na legendarnym filmie Scarface i serialu Miami Vice. To dzięki Vice City seria stała się kultowa, a San Andreas tylko umocnił ten kult.
5
Itachi696
To jest była i zawsze będzie najlepsza część całej serii.
5
vangreg
Bez wątpienia najlepsze GTA w historii. Żadna inna cześć nie dawała takiej frajdy z gry jak ta. Moja ocena tej gry to 8,5/ na 10, Jeśli chodzi i najlepszą grę w jaką grałem to Gothic II Noc Kruka. Może kolejny jakiś odcinek poświęćcie dla tej gry?
1
mmurzyn17
Proszę, wróćcie do poprzedniej formy! To co kiedyś zmieściliście w 6 czy też 8 minutach teraz tak rozciągacie że nie mam ochoty tego wszystkiego wysłuchiwać bo jest po prostu za długie. Wytrzymałem do 5 minuty.
1
maly_leju
12:25 - i to jest właśnie ten moment kiedy powinieneś się rozpędzić po trawniku i skakać na motorze - po to te rampy tam są!
Shady_Yo
Dla mnie San Andreas najlepsze, ale wiadomo, cała seria wymiata.
Wookie_LG
piękne czasy bez steama i wszelkiej innej weryfikacji online ;)
Fabuła GTA Vice City Stories dzieje się 2 lata wcześniej, a nie 4. Co do GTA 3 jest to pierwsze GTA w które grałam i nigdy nie miałam problemu z przystosowaniem się do Liberty City. Błędem jest też, że trójka nie miała fabuły - to, że Claude jest niemową, nie oznacza, że gra nie ma fabuły, bo ją ma. Według mnie to właśnie trójka i Vice City są najlepszymi częściami serii.
PandasChannel
Grałam jako mały dzieciak, za pierwszym razem zbyt wiele misji nie zwojowałam, bo poziom był za trudny jak dla takiego malca, ale przez rodzeństwo byłam wynajmowana do nawalania przechodniów i zbierania forsy :P teraz już wiem, że byłam wyzyskiwana. Później oczywiście przeszłam, ale początki były właśnie takie :)
1
marian_kapusta
Co do System Shock 2 - Zgadzam się w 100%. Do dzisiaj przechodzą mnie ciary jak sobie przypomnę Shodan'a
duploid
Mi tamten teledysk RHCP wyraźnie kojarzył się z Crazy Taxi, tak samo sztywny model jazdy. Kurcze to był ból, że na Dreamcascie nie wyszlo GTAIII itd., a nawet chyba istniał jakiś dedykowany, niewydolny bleemcast.
2
pjk23
Jak na teraz to GTA V jest dla mnie najlepszą z części serii. Do czasu premiery Vice City "rządziło". Klimat, muzyka i motory!!! A Demolition Man do tej pory to jedna z najbardziej wk*rwiających misji w grach ogólnie.
2
1
1
gramwzieleni
Nie przypominam sobie zeby tak tekstury sie wolno ladowali, masakra, w stosunku do czasow to i tak sanandreas moim zdaniem najlepsza czescia bylo
Robert_Sawyer
Do dzisiaj regularnie odpalam sobie VC. To chyba mówi wszystko.
xsas
GTA Vice City i normalnie poczułem się stary, a dobił mnie tekst o "kopiach zapasowych" :D Klimatem Vice City przebija wszystkie inne gry z tego cyklu - zresztą co do tego to zgadzają się chyba prawie wszyscy, którzy chociażby otarli się o tamte czasy (i lat 80-ych, i samego Vice City) Nie bez powodu zresztą GTA VC zostało uznane jako najlepsza część tej serii. Po drugiej stronie stoją Ci, którzy uwielbiają gangsta klimaty i joł joł ziom...
wafel4
Jak dla mnie patrząc całościowo a nie tylko na klimat i muzykę to mój ranking najlepszych GTA to: 1. GTA V, 2. San Andreas, 3. IV, 4. Vice City, 5. III
wafel4
Jak dla mnie patrząc całościowo a nie tylko na klimat i muzykę to mój ranking najlepszych GTA to:
mackal83
Tamten teledysk zrhcp był wzięty z dreamcasta.Vice city grałem nie oglądając jeszcze Scarface....
sokoov
Uwaga, uwaga, jestem odważny! Ja... nie grałem w Vice City!
diaz_13
Zdecydowanie już 4ever najlepsze GTA. Każde pokolenie ma swoją część chyba, która wychodzi, kiedy człowiek jest w wieku beztroski i Vice City to właśnie dla mnie już na zawsze będzie wspomnienie młodości. Miałem chyba 12-14 lat ja ta część wyszła, miała wszystko czego brakowało Trójce i jeszcze klimat lat 80siątych.. ile razy się to przeszło.. : ) i potem te własne biznesy.. firma taxówkarska.. ah
dawid_177
Sory Dabek, nie gralem w Vice City:), zakoczylem granie na 2....10 lat przerwy na nauke i zycie I wracam pelen werwy I funduszu do gier, zrobie down path wstecz po 5 gram w 4 I 3. Pozdrawiam

zwiastuny