Ruth Wilson i inni opowiadają nam o "Mrocznych materiach"

Przed nami premiera serialowej ekranizacji słynnego cyklu Philipa Pullmana "Mroczne materie". Z tej okazji Bartosz Czartoryski porozmawiał o serialu z jego gwiazdami. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

komentarze 9

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Marek19_filmweb
Mroczne Materie -> Mandalorian -> Wiedźmin, FANTASTYczna końcówka roku :)
4
tolerancja91
W końcu chyba doczekaliśmy się porządnej ekranizacji Mrocznych Materii. Świetna historia i widać już po materiałach promocyjnych, że się nie cackano, czy coś wypada pokazać na ekranie, czy też nie
2
Dyzlegdyg
Uwielbiam Ruth Wilson, po tym jak potraktowano ją w The Affair, cieszę się, że dostaje tak ambitną i ważną rolę i mam nadzieję, że stanie się bardziej rozpoznawalna!
justykob
@Dyzlegdyg Jak ją na Boga potraktowano?? TO ONA ZREZYGNOWAŁA! Za wszelką cene chcieli ja zatrzymac, podwajając gażę. Skąd wytrzasnąłęs te brednie? Poczytaj troche nim zaczniesz niesłusznie ludzi oskarżać. :-(
Dyzlegdyg
@justykob przecież ona była ofiarą wykorzystywania na tle seksualnym na planie, nie chodziło o pieniądze, tak jak to potwierdzała w wywiadzie.
justykob
@Dyzlegdyg Co takiego? A możesz link do tego wywiadu wrzucić? Taka sprawa wywołałaby skandal w całym świecie filmowym, i trafiłaby na pierwsze strony wszystkich tytułów branżowych, i nie tylko! Jakoś nie słyszałam nic o tym...Przejrzałam jeszcze materiały o niej i serialu. Nic. Zero podobnych rewelacji. Coś nie bardzo mogę w to uwierzyć. Wklej ten materiał.
Dyzlegdyg
@justykob https://www.showbiz411.com/201 8/08/17/exclusive-ruth-wilsons -exit-from-showtimes-the-affai r-was-about-metoo-not-pay-pari ty-after-all Miłego czytania i radzę się tak nie emocjonować w internecie na przyszłość ;)
1
justykob
@Dyzlegdyg Niby dlaczego mam się nie emocjonować? Pisze o filmie od dwóch dekad, nie tylko recenzje zresztą. Ten link oczywiście ma error, żadna wiadomośc sie nie otwiera. Na amerykańskich stronach nie znalazłam żadnych "kawałków" o rzekomym "wykorzystywaniu" Ruth na planie filmu. Opowiada spokojnie, że miała dośc nieszczęść swojej bohaterki, więc zrezygnowała.
maximus_
te goownoreklamy muszą być przy każdym klipie?

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię