Zwiastun Nr 1 (polski) Obywatel Jones(2019): Zwiastun nr 1 (polski)
Młody dziennikarz Gareth Jones (James Norton) zyskał sławę, pisząc artykuł o swoim spotkaniu z Adolfem Hitlerem, zaraz po przejęciu przez niego władzy w 1933 roku. Teraz ambitny Walijczyk

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
taksidrajwer
"Stalinowi to nie może ujść płazem!" - :DDDDDD
9
Blaskun
@Pinokio1983 Jakby się na koniec okazało, że ten dziennikarz, to ruski Superman, to by się zapowiadało lepiej ;D
2
michal9403
Mam nadzieję, że to tylko kiepski zwiastun, bo byłem ciekaw tego filmu.
2
Agatonik
To jest naprawdę bardzo dobry film - dobrze nakręcony, o sprawach ważnych a zapomnianych. Polecam z całego serca i oglądać bez uprzedzeń:))
3
matras60_2
Nic nigdy nie było czarno-białe. Owszem ten system był nieudany, ale tworzyć kolejny wysoko budżetowy film, żeby powiedzieć to co jest wałkowane od lat 80 jest żałosne. O ile w "Czarnobylu" można było przebaczyć przekolorowania z powodu wyobraźni Amerykanów, to my będący w centrum tej biurokracji powinni byśmy znaleźć inny język, własny o tym świecie.
1
Nevonik
Zapowiada się jeszcze gorzej niż po recenzjach.
1
Red_Turtle
Ciekawe czy film będzie zawierał informacje że pan Jones pracował jako specjalista od wizerunku w Rockefeller Institute, czyli instytucie naukowy, pewnej rodziny, jawnie zaangażowanej w zwalczanie ruchów robotniczych, socjalistycznych, komunistycznych w USA i że otrzymał zamówienie na książkę o Rosji (jak mniemam, zamawiający średnio kochali ten ustrój). Czy będzie że na wycieczkę do Rosji pojechał z panem Heinzem.
gabikot
@gabikot Nareszcie ten temat zostanie poruszony publicznie i bez krępacji. Niech to idzie jak najdalej w świat, to była straszna tragedia, o której ma się dowiedzieć jak najwięcej ludzi
____OSCAR____
Pompatyczny, nadęty zwiastun. Film zapowiada się bardzie ciekawie, zbiera dobre recenzje, ale zwiastun robi złą robotę.
alien0000
Żeby było tak jak było. Ukryta komuna w Polsce ma rządzić, Franek Hitlermans tego już dopilnuje.
odmorzadomorza
Może nie być to pozycja oscarowa i już trailer wieje wyświechtaniem, ale na pewno będzie lepszy od "Pokotu"... Prawie wszystko jest lepsze od "Pokotu"...
RipRoy
Vanessa Kirby taki regres po "Szybkich i wściekłych" zaliczyła...
1
alicjadsd
Szczerze to nie nie uważam, żeby to był dobry film. Owszem, ważny, owszem, warto poznać tę historie, ale ja wyszłam z kina rozczarowana. Może to wina scenariusza? Tak czy inaczej, po produkcji firmowanej nazwiskiem Holland spodziewałam się dużo więcej.
iDavid
@alicjadsd od kiedy od produkcji firmowanych nazwiskiem Holland ludzie spodziewają się czegoś więcej?
7
alicjadsd
@iDavid to jest naprawdę bardzo, bardzo głupie, co piszes. Holland jest szeroko uznaną w świecie reżyserka, z wieloma nagrodami i nominacjami, wiec to co jakiś Dawid na forum filmwebu o niej napisze naprawdę nie ma znaczenia. Natomiast to akurat jest jednen z jej słabszych filmów. Choć warty uwagi, ze względu na tematykę, bo nie jest to historia powszechnie znana.
matras60_2
@alicjadsd nie bądź śmieszna jest uznana bo zadawała się z uznanymi ludźmi.
alicjadsd
@matras60_2 Śmieszny to jesteś Ty, taka zasada to może działa w polityce, nie w kinie. Wiesz, ile osób na całym świecie przyciągnęły do kin filmy Holland? I co, poszły bo,Holland się „zadawała”?
1
SLAVKING
Film będzie bardzo dobry, ale jak zawsze na FW ludzie nie ocenią filmu, tylko dadzą masowo jedynki za "antypolskość Agnieszki Holland". Szkoda.
3
Agatonik
@SLAVKING Też się tego obawiam, a to wartościowy i mądry film
3

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię