Zwiastun Nr 2 Sonic. Szybki jak błyskawica(2020): Zwiastun nr 2
Tom Wachowski, oficer policji w San Francisco oraz Sonic - antropomorficzny pozaziemski jeż, łączą siły, by pokonać Doktora Robotnika.

Pozostałe dla Sonic the Hedgehog (2020)

komentarze 56

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Samaranth
Sonic odzyskał wreszcie brakujące chromosomy ;) No całkiem fajnie to wygląda.
32
GalaQXus
@Samaranth niby kurła gdzie zmienili jego wygląd?! :/
manowce
@GalaQXus https://i1.wp.com/unitedsquid. com/wp-content/uploads/2019/11 /sonicbeforeafter.png
GalaQXus
@manowce atak rzeczywiście inne proporcje, uszy, ciekawe czy fabułę też zmienili
20
Embryo
Paramount był na drodze do największej klapy finansowej tego roku, a dzięki temu że posłuchał widzów będzie mieć jeden z lepszych wyników finansowych jeśli chodzi o filmy na podstawie gier :)
18
toyminator
@Embryo Wątpliwe .Wygląda to lepiej, ale to będzie tylko niezły film.
3
Dravic
@toyminator Nie chodzi o jakość filmu tylko ilość dobrej woli grupy demograficznej do której miał on trafić. Mieli jej tak mało, że właściwie mieli negatywną ilość. A teraz mają dużo.
2
toyminator
@Dravic O jakość też. Bo to nic więcej, jak przyjemna,głupiutka fabuła, z jakimś tam przesłaniem. Tylko że teraz, będzie się to fajnie oglądało. Ale nie w kinie. Zauważ,że ludzie rzadko chodzą do kina, na tylko niezłe filmy.
2
Dravic
@toyminator Zauważ, że nie masz pojęcia w ogóle o czym mówisz. "Pikachu", "Venom" to tylko dwa z wielu przykładów.
2
karolina199
Wyglada naprawde fajnie, nie potrafie pojac co kierowalo nini przy wybirze poprzedniego designu
7
Nevarius
@karolina199 Chcieli być bardziej "ludzcy", a to nie działa, gdy próbujesz przenieść antropomorficznego jeża do aktorskiej wersji ¯\_(ツ)_/¯
5
Laki_Lou
No i tak powinien wyglądać od samego początku ;)
6
Andrevox100
Wow, wreszcie to wygląda na film, który potrafi bawić
6
toyminator
@toyminator Chociaż postać doktorka też wygląda zwyczajnie. To powinien być grubas. A jest po prostu Jim Carey, który gra Jima Careya ;D
2
Dravic
@toyminator Nikt normalnie nie wynajmuje Jima Careya żeby udawał, że nie jest Jimem Carey'em. Ten aktor to marka sama w sobie jeśli chodzi o wydurnianie się na ekranie i komediowe postacie. Najwyraźniej reżyser chciał nadać taki ton temu filmowi. Pewnie słusznie.
4
MerMonkey
Zdecydowanie lepiej niż na pierwszym zwiastunie XD
4
3
DefinicjaStylu
Lepiej zagrać w grę, która powinna zapewnić więcej frajdy jak ten film.
3
RetroN3000
@DefinicjaStylu A widziałeś chociaż poprzedni zwiastun? Jako fan wypadałoby raczej dać szanse temu filmowi bo ja cieszę się chociaż z faktu że prośby fanów o zmianę designu zostały wysłuchane, czego ciężko spodziewać by się po jakiejkolwiek większej wytwórni filmowej
1
DefinicjaStylu
@RetroN3000 Tak, widziałem. I wielkim fanem gry też nie jestem. Okej, kiedyś zdarzyło mi się zagrać, i prawdę mówiąc miałem z tego sporo frajdy (jak to dzieciak, hehe), ale to było już jakiś czas temu. A tutaj wspominam o zwiastunie, który wygląda... średnio. Myślę, że ten film będzie klapą, ale to tylko moje zdanie. :))
RetroN3000
@DefinicjaStylu No bo będzie, film od początku skazany był na klapę bo konkurencyjne produkcje, rozczarowanie poprzednim zwiastunem, brak ogólnego hypeu na sonica i ehh... nie chce mi się już wierzyć że kiedykolwiek powstanie jeszcze jedna ekranizacja gry ze średnią powyżej 50%. Musimy mieć świadomość że mamy do czynienia z przeciętniakiem. A do nowego zwiastuna to podejdźmy do niego na luzie, bo o tyle dobrze że teraz (o ile to nie zagrywka marketingowa ale wątpię) wygląda jak coś na co poszedłbym nie tylko z grzeczności bo jestem fanem sonica.
LordMaximus1
Fajnie, że pokazaliście cały film w trailerze
2
CASCADE_O
No nie wiem, po mojemu, to jeśli chodzi o jakość wykonania futra, jest gorzej niż było (wygląda bardziej "sztucznie"), może dlatego, że robiony na szybko. Cała reszta oczywiście na plus.
1
Wilkolak_Autograf
No wygląda to lepiej na pewno. Może będzie całkiem spoko
1
Phea
Autorzy Kotów powinni wziąć przykład z tej transformacji...
1
ash_williams85
@Phea W rzeczy samej. Reżyser wziął sobie do serca krytykę ze strony fanów i postanowił poprawić to co schrzanił - tak należy postępować, brawo.
1
miki0220
100 razy lepiej, wreszcie te oczy jakoś wyglądają :D
1
MrLuigi5577
Wygląda teraz lepiej niż poprzednio i to rozumiem. Może coś z tego wyjdzie.
1
jacob_filmweb
O kurde jaki sympatyczny zwiastun. Zaciekawili mnie :)
DzejPi
Jestem ciekaw czy w związku z wysłuchaniem fanów będą niezłe wyniki finansowe czy klapa jak zwykle w przypadku tego typu produkcji
3
szaki3
Polewka jak **uj :) Aż, chyba się poświęcę, i pójdę do kina!

programy Filmwebu

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię