Sonic the Hedgehog broni swoich przetrenowanych nóg

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sonic+the+Hedgehog+broni+swoich+przetrenowanych+n%C3%B3g-131196
Sonic the Hedgehog broni swoich przetrenowanych nóg
Pierwszy plakat kinowego "Sonic the Hedgehog" spotkał się z chłodnym przyjęciem fanów, którym nie spodobały się zwłaszcza hiperumięśnione nogi superszybkiego jeża. Studio Paramount poczuło się urażone i odpowiedziało na internetowy hejt za pośrednictwem postu na Twitterze.

 

Opublikowane na oficjalnym kanale filmu zdjęcie przedstawia Sonica trzymającego tablicę z napisem "Czy facet nie może już trenować? Wracam w przyszłym roku". Na zdjęciu nie zabrakło oczywiście niesławnych sonikowych nóg. Wygląda na to, że studio zamierza bronić designu - nie ma zresztą innego wyjścia. Wątpliwe, by na tym etapie produkcji można było zmienić wygląd głównego bohatera.

Film jest adaptacją gier powstających od 1991 roku. Pierwsze odsłony były bardzo prostymi zabawami polegającymi na jak najszybszym przemierzaniu plansz tytułowym bohaterem i zbieraniu pierścieni. Gra od razu stała się najbardziej rozpoznawalnym produktem studia SEGA. Wkrótce Sonic stał się bohaterem mang, komiksów, a nawet seriali animowanych.

Premiera planowana jest na listopad 2019 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones