Filmweb na planie "Serce nie sługa"

Trwają prace nad nowym polskim filmem "Serce nie sługa". My byliśmy na planie z kamerą i mieliśmy okazję porozmawiać z reżyserem, Filipem Zylberem, a także gwiazdami obrazu: Pawłem Domagałą, Romą Gąsiorowską, Magdaleną Różczką i Borysem Szycem.
Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny "Piotruś Pan" i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat temu. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Daria na początku sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, w końcu się poddaje i ulega namowom przyjaciela. Każde z nich w pewnym momencie będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy to przyjaźń, czy jednak kochanie? W chwili, gdy ich życie nabierze zupełnie nowego smaku los pokrzyżuje ich plany. Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy trwa wiecznie?

Powiązane materiały

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
johnnybacku
Wow, ale oryginalny pomysł, jak na polską komedię. Na pewno będzie bardzo śmiesznie i pouczający morał na koniec.
6
Praga03
Obsada wyborna fakt, co jednak nie gwarantuje sukcesu. Moim zdaniem to może być naprawdę fajne kino. Ja akurat lubię polskie filmy tylko czasem potrzebowałabym napisów żeby zrozumieć co poniektórych aktorów jak np. J.Grabowskiego w Pitbull'u :):)
Wilkolak_Autograf
A co ja na to? No cóż... mam gdzieś tę kolejną, polską, "celebrycką" mieszaninę "komediowo-romantyczną" dla prostych ludzi bez gustu. Kolejny kit na max 5 gwiazdek
Mims
na studiach zawarłam ze 3 takie umowy a męża nadal nie mam:D ale film chętnie obejrzę;)
Leposs
Reżyser nie wie o czym jest film hehe
tomaszjozefowski2884
Już zbieram po grosiku na bilecik do kina
man_with_no_name
O, nawet Schetyna będzie grał.. a nie, to Sapryk.
1
Roy_v_beck
Już wiadomo, że będzie badziewie, no ale aktorzy muszą z czegoś żyć, także nie czepiajmy się.
1
Majuszka_filmweb
@Roy_v_beck film był bardzo dobry. Najpierw obejrzyj a później oceniaj

zwiastuny