relacja wideo

Premiera "Botoksu"

W warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Patryka Vegi pt. "Botoks". Nie mogło na niej zabraknąć kamery Filmwebu.

zwiastuny filmowe

komentarze 100

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Krzys_Pe
"Patryk ze cztery razy już ten film nakręcił w swojej głowie". Nie tylko w głowie, on dosłownie już ten film ze cztery razy nakręcił.
92
Cirmius
"Filmweb na oficjalnej premierze Botoksu". Moje kondolencje.
54
AlfredKondom
@Cirmius 0:40 JAK ON STOI XDDDDD 0:41 JAPIEHDOLEXDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDD
SzalonyHeniek
Opluł ciężko pracujących lekarzy i ratowników pod płaszczykiem "prawdziwych" historii. Dla mnie pan Vega to szmata .
51
katedra
@SzalonyHeniek A dekadę temu ci sami ciężko pracujący lekarze i ratownicy byli łowcami skór.
4
Reimar
@katedra Którzy? Wszyscy? Generalizujesz Pan gorzej niż Vega (vel. "socjolog kultury")
8
PumbaZ92
@katedra Takie numery zdarzają się w każdym zawodzie. Mechanik samochodowy, polityk, żołnierz... Jak chcesz generalizować tak jak pan Vega, to żal mi twojego systemu wartości.
2
zatkaokakao
@SzalonyHeniek poczekamy jak będziesz musiał pojechać na SOR z chorym dzieckiem albo podejrzeniem złamania... zobaczysz tam ciężko pracujących lekarzy i zarobione pielęgniarki, posiedzisz 5 godzin zanim Cię przyjmą to wtedy odpisz...
katedra
@Reimar Ze skrajności w skrajność. Ani nie są wszyscy super gośćmi z amerykańskich seriali ani wszyscy nie ładują pavulon w żyły dziadków i babć.
1
katedra
@PumbaZ92 A co ma system wartości do postrzegania człowieka w dzisiejszym świecie? Takie rzeczy się zdarzają, człowiek człowiekowi wilkiem i nieważne, jaki zawód wykonuje. Życie nie jest zero jedynkowe. Równie dobrze ja mogę trzymać się swojej wersji, że takie rzeczy jednak się zdarzają. Vice versa
1
SzalonyHeniek
@katedra o łowcach skór był już film i to był film na faktach, jeśli to też jest film na faktach ,a nie bzdury, to pan Vega musi to udowodnić .Inaczej jego wypowiedzi o przeżywalności po operacjach lub wkładanie w usta lekarzy tekstów o zabijaniu ludzi to oszczerstwo.
1
SzalonyHeniek
@PumbaZ92 Twoja wypowiedź nie ma sensu , to on generalizuje nie ja.
radol
@SzalonyHeniek oj, ostrożnie kolego... nie musieli zaraz zabijać, wystarczy że skazali na tortury długotrwałego oczekiwania na SOR, kiedy siedzisz bezsilnie z lecącym ci przez ręce dzieciakiem, na plastikowym krzesełku i wszyscy ludzie wkoło, którzy powinni być gotowi ci pomóc, mają cię gdzieś i patrzą na ciebie szklanym wzrokiem i mają cię gdzieś, a tobie każda minuta zmienia się w rok, a panika nie pozwala racjonalnie myśleć... i to się zdarza częściej niż nam się wydaje, nikomu nie życzę...
SzalonyHeniek
@radol Rozumiem to , bo jestem lekarzem , ale Twój stres ,a robienie z lekarzy morderców , a z ratowników złodzieji to 2 różne sprawy, rozumiesz wagę problemu ? Właśnie dlatego ten film szkodzi , Vega gra na stresie ludzkim , potęguje dostarczając makabrycznych sugestii . Jeśli by twierdził ,że to wytwór jego fantazji -Ok, ale jeśli wydarzenia w tym filmie są prawdziwe- niech to udowodni albo milczy.
1
radol
@SzalonyHeniek odnosiłem się do twojego komentarza, który odrobinę mnie poruszył, nie do filmu Vegi... szokowanie to jego styl, tym razem dostało się Twojej branży... rozumiem że to złożony problem, a wpadki zdarzają się wszędzie, jedynie materia na której pracujecie jest niezwykle delikatna i z tego powodu najmniejsze niepowodzenia zawsze będą wzbudzać silne emocje, tym łatwiej jest zrobić szokujący film na ten temat... osobiście nie palę się do oglądania tego filmu, poczekam aż fala emocji opadnie i puszczą to w telewizji... pozdrawiam ;-)
marcin_unforgiven
@radol Oczekiwanie na sorze akurat wynika z tzw. Triage'u, który przydziela pacjentów do grup w zależności od tego, jak szybko pomoc musi otrzymać dany pacjent. Kiedy czekałeś na SOR być może lekarze byli zajęci udzielaniem pomocy komuś, kto umierał.
Reimar
Vega: "jako socjolog kultury ja (...)". Polska socjologia musi być dumna z tak zacnego przedstawiciela :D
37
SchrodingersKatze
Najbardziej w związku z premierą tego filmu cieszy mnie to, że w końcu nie będę musiał oglądać jego zwiastunów w kinie.
36
nan_s
@SchrodingersKatze :) Ja też;)! Kawał ze smakiem prezerwatywy wychodzi mi bokiem;)
4
neo_angin
@SchrodingersKatze Nie martw się. Za rok Vega nakręci sequel, a może coś na temat innego zawodu zaufania publicznego. Może na temat księży? Wizjoner pewnie jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy.
1
Reimar
@neo_angin O księżach pewnie nie, bo "socjolog kultury" to bardzo religijny człowiek. Może nauczyciele? Żarło by w Polsce. Oświecimski będzie od WF ;)
4
neo_angin
@Reimar Tak, nauczyciele to idealny temat. Albo wykładowcy na wyższych uczelniach.
1
Reimar
@neo_angin Ja się na serio boję, że "socjolog kultury" weźmie się prędzej czy później za ten temat. I zaprezentuje ją po swojemu, że tak powiem "toaletowo", zohydzając i wulgaryzując w oczach pewnej widowni kolejną grupę społeczną.
1
katedra
@Reimar No tak, wszakże filmy Vegi są tak opiniotwórcze, że po ostatnich Pitbullach wszyscy nienawidzą policji i kochają gangsterów. Generalizujesz, panikujesz, papryczysz, tymiankujesz i pieprzysz
Reimar
@katedra Tymiankuję szczególnie. Toć nie piszę, że wszyscy nagle, ojej, pokochali gangsterów (choć książki Masy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki...), ale tak sobie myślę - bo skoro Vega to "socjolog kultury", to czemu ja miałbym się powstrzymywać? - że dość jednostronne przedstawianie pewnej grupy społecznej w filmie skierowanym do i oglądanym licznie przez, powiedzmy szczerze, średnio rozgarniętą widownię, może w tejże utrwalać pewne stereotypy.
katedra
@Reimar Raczej błędne przekazy, bo jednak stereotypy nie powstały z niczego. Powiem więcej: najbardziej starają się o nich milczeć bądź im zaprzeczać stereotypowe jednostki. Wolna ręką, nawracaj ociemniały lud
Reimar
@katedra Nie wiedziałem, że ja tu z Jednostką Niestereotypową mam do czynienia!
PumbaZ92
Jako lekarz ch*j mnie trafia jak widzę co za PIERDOŁY opowiada pan Vega. Co 5ty pacjent w Polsce po operacji umiera? Co za bzdury! To przez same studia powinienem widzieć z 30 przypadków śmierci na bloku operacyjnym! Wiem, że zdarzają się przypadki skorumpowanych lekarzy, ale 99% taka nie jest! Ratujemy ludzkie życie za grosze! Za granicą zarabia się 10-20 razy więcej! Panie Vega, w dupie pan był i gówno pan widział!
29
mkj92
@PumbaZ92 Naprawdę 99%? bardzo śmieszne max. 30%.
1
PumbaZ92
@mkj92 Nie ma to jak facet, który zna temat od środka nie? Skąd takie wnioski? Bo lekarz po 24 godzinach pracy był dla Ciebie nie miły? Oświeć mnie, skąd masz takie statystyki i skąd wyciągasz takie wnioski panie kolego.
3
davidstar
@PumbaZ92 z kogo chcesz zrobić kretynów? Chyba z tych co nigdy w szpitalu nie byli? Ja was znam jak własną kieszeń cholerne bandziory! Kiedys jak się cymbałowi w białym fartuchu dało kase to pomógł. Teraz zyjemy w takich czasach ze nawet jak się wam da to potraficie na drugi dzien lecieć na wczasy. Lekarza nie ma , no to co drugiemu pasowałoby dać? No bo drugi czeka... Albo gośc umiera, rodzina oczywiścei się nie dowie ze ten i tak zaraz umrze, ale wy gracie na czas, nic nie chcecie powiedziec, specjalnie .... wkońcu rodzinka pęka i daję 1000 zł myśląc ze wy gością uratujecie. Gość na drugi dzien gotowy, pieniedzy nie ma! Kradzieże pieniędzy w mieszkaniach gdzie doszło do zgonu osoby samotnie mieszkającej. Nie macie za grosz honoru! Ja rozumiem ze mało zarabiacie , ale ktoś daje wam w łape to mu k****a POMÓŻCIE!!! Logicznie nie? take przestań się błaznić i pier****ć głupoty. Na koniec sytuacja , facet ma prolbemy z oddychaniem, dusi się itd. rodzinka daje w łape bo im zależy , biorą do szpitala podłączają do specjalnej maszyny, po tygodniu zadnej poprawy, znowu lekarz bierze w łape znowu czekają dopiero pielegniarka powiedziałą ze maszyna nie była podłączona do prądu!!!przez tydzien czasu!! facet trafia do profesora ( nie dziada ze szpitala z tytułem lek.med) i dopiero ten oświadcza ze facet już jest martwy-rak zatakował cały organizm. TAK LECZYCIE WY ZDRADZIECKIE SK******Y!
Brokenmind
@davidstar Rozumiem, że w każdej chwili możesz podać imię i nazwisko lekarza oraz, że został zgłoszony, prawda? Inaczej to ty się tutaj możesz zbłaźnić.
1
katedra
@PumbaZ92 Etos lekarza bohatera trwa nadal, mimo iż lwią część pracy odwalają pielęgniarki, gdy młodziki po szkole prawie uśmiercają pacjentów. Ale co tam, cuda się zdarzają, takie jak wykształcony lekarz o nicku Pumba na FW, który broni szlachetnych lekarzy pod newsem związanym z premierą filmu Botoks
1
TheSakuy
@katedra Nie no, bo przecież o byciu lekarzem to wie najwięcej katedra - Wojtuś z Ujsołów podający popcorn w multikinie.
3
katedra
@TheSakuy Na pewno więcej niż jakiś Kacper, co nawet matury nie zdał:P
TheSakuy
@katedra Zdałem, zdałem. Już 2 rok zaczynam w październiku, a Ty jak tam dalej popcorn?
katedra
@TheSakuy Chyba odsiadki w poprawczaku. Jeśli tacy jak ty, w sensie, że bez matury, studiują, to ja już nie wiem, co to się na tych studiach dzieje. Ale, ale, jak za rok skończę doktorka to porządek tam z wami zrobię;)
davidstar
@Brokenmind Jak myślisz ze podam dane tych bandziorów co w konsekwencji naraziłoby mnie na pozew cywilny to jesteś idiotą. Niestety nie zrobiłem nagrań z ukrycia i nie miałbym jak tego udowodnić w sądzie, a nawet jakbym zrobił i upublicznił wszystko to w przyszłości mnie i moją rodzinę lekarze przykładnie ukaraliby. Bo w końcu trafiłbym do nich pod nóż, wszyscy się starzeją i to nieuniknione. W 150 tys mieście moje nazwisko poznałby każdy biały fartuch.
TheSakuy
@katedra Jeżeli z tym doktorem to prawda, to pora wyjechać z kraju. Obleciał mnie strach, że ludzie którzy twierdzą, że lekarze nic nie robią poza uśmiercaniem ludzi będą mieli taki stopień naukowy.
2
SzalonyHeniek
@katedra Jesteś lekarzem ? Nie ? To co wiesz o pracy lekarza ? G*wno, więc wypowiadaj się na inne tematy.
2
katedra
@TheSakuy Wyjedź wyjedź, jednego pasożyta mniej. Nigdzie nie napisałem, że poza uśmiercaniem nic nie robią.
katedra
@SzalonyHeniek :D Henryku, w twojej wsi wszyscy tak upraszczają życie, czy ino ty?
dziuzeppe
@TheSakuy Zaorałeś! :D "Nie no, bo przecież o byciu lekarzem to wie najwięcej katedra - Wojtuś z Ujsołów podający popcorn w multikinie." Muszę to sobie zapisać :D
vizyer
@dziuzeppe Zapisac to ty sie powinienes do fanklubu katedry. Podobno nawet dla ciebie ma juz koszulke ze zdjeciem kalu
PumbaZ92
@gudmadafaka Kretyn (IQ <20) o nicku gudmadafaka na FW ;) A to be honest, do wszystkiego co powyżej. Bo NIE MIAŁEM CZASU wcześniej odpisać. To jestem naprawdę w szoku poziomem inteligencji innych osób. Ale dobra, idźcie się leczyć do Znachorów i Ziębian. Ostatecznie przyjdziecie do nas, jak już będzie za późno i będziecie winić nas. Ponadto panowie, przypominam iż wg. pola Lalonda 50% zdrowia to wasz własny interes (tj. styl życia). Ochrona (lub jak teraz wolą to znów nazywać służbą) zdrowia, odpowiada tylko za 10-15%. I w tym zakresie staramy się jak tylko można. A fakt, że jesteśmy mocno niedofinansowani i jest nas za mało, jest problemem. Też jesteśmy ludźmi. Jakbyście wyszli poza wasz malutki świat, to dowiedzielibyście się ile z nas zmarło w ostatnim czasie z przepracowania. Byebye :)
vizyer
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vizyer
@dziuzeppe Za niedlugo zglosisz sam siebie. Kretyn.
dziuzeppe
@vizyer Twój wpis już poleciał, niedługo przyjdzie czas na alterkonta.
vizyer
@dziuzeppe W swojej chorobie siegasz czelusci kretynizmu. Rozumiem zglosisz mnie na tym samym blogu, na ktorym wielokrtonie byles ty zglaszany?
vizyer
@dziuzeppe No nie moge narzekac w przeciwienstwie do twojego starego
useless_human
cienki głosik ma ten słynny twórca 'twardego', 'męskiego' kina. 'w tym filmie nie ma żadnej wymyślonej sceny', hehe, przekonamy się, ale sądząc po zwiastunie, to reżyser chyba w innym świecie żyje
30
kto
@useless_human Trzy gwiazdki w recenzjach ma zapewnione. Wyżej nie podskoczy.
2
_Dominik
Wydaje mi się że Pani Agnieszka opowiada o filmie w którym chciałaby zagrać a nie o tym w którym zagrała.
24
Bookeater
To zabawne iloma słowami można zastąpić stwierdzenie "zapłacili mi to zgrałem". Nie na darmo są aktorami.
21
Wieczus
"Scenariusz był głęboki i taki niepozbawiony głębszych refleksji. Powiedziałabym zadający takie fundamentalne pytania, po prostu o "jestem"." - mamo, nie musisz sprzątać, Dygant pozamiatała.
19
aTomek79
Vega tak wysoko podniósł poprzeczkę, że teraz może nakręcić już tylko Smoleńsk 2.
11
Reimar
@aTomek79 A może powrót do klasyki? Kolejna część "Ciacha"?
1
led_tm
Ja osobiście Botoks sobie odpuszczę. Ten sam styl co w Pitbullu tylko zmiana motywu przewodniego. Z policji na lekarzy. Co do tych scen, że niby wszystko się wydarzyło na prawdę - ciężko w to uwierzyć oglądając trailer. A sama Agnieszka Dygant chyba sama nie wierzy w to co mówi - przynajmniej mnie nie przekonała :)
9
8
remiart
Dialogi zapewne ujdą w tłoku, bo jak to w filmach Vegi, będą niewyraźne.
6
avxury
Przepraszam ale rozwala mnie jego głos sama mam identyczny jak mam katar+ból gardlaXDDDDDDDD
7
iroquaiz
Czyli Filmweb jest na premierze "Botoksu", a nie ma go w Gdyni?
5
lew890
@iroquaiz Kuba Popielecki z pewnością był w Gdyni.
MyNameIsDeath
Życzę Vedze, by zaliczył flopa. A o tym, że za parę lat Vega zostawi w spokoju polskie kino i przestanie kręcić te swoje na wpół amatorskie, "supersamcze" półprodukty po prostu marzę. Jego twórczość to kupa śmieci, a on sam jest prawie tak marnym reżyserem, jak jest scenarzystą. Nie jest nawet w jednej setnej tak interesujący, jak mu się wydaje. Obudźcie się, ludzie...
7
Reimar
@MyNameIsDeath Nie ma mowy, hajs się będzie zgadzał. Vega w swoich filmach bazuje na najprostszych instynktach - dopóki w Polsce dobrą oglądalność będą miały produkcje pokroju "nieprawdopodobnych a jednak trudnych spraw z pamiętników zdrad" czy innych "detektywów w-naście na sygnale w szkole", dopóty Vega nie musi się martwić o widzów. Czyli już za rok czeka nas pewnie powtórka: ci sami aktorzy, jeszcze większe stężenie wulgaryzmów oraz ego reżysera rozdęte co najmniej do rozmiarów supernowej...
3
MyNameIsDeath
@Reimar Pewnie masz rację, chociaż już teraz da się zauważyć, że wielu komentujących wytyka Vedze wtórność i brak zdolności oratorskich. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma. Szkoda, że takie śmieci, jakie kręci pan Vega, rządzą box-officem, a wartościowe i niebagatelne polskie filmy ("Córki dancingu", "Płynące wieżowce", dla przykładu) mieszane są z błotem.
1
dawid658
''Rozmawiał Jakub Popielecki''. Słyszałem Michała Walkiewicza.
3
8azyl1szek
Straszna nagonka się na Botox zrobiła. A najbardziej żal wszystkim dużego hajsu który Vega ściągnie od milionów widzów. Czekam na wyniki box office.
2
Qbun
ZERO POKORY w tym człowieku. Większość reżyserów wypowiada się w stylu "mam nadzieję, że film się spodoba widzom", albo "starałem się ująć prawdziwość scen najlepiej jak umiałem" itp....Vega wali prosto z mostu, że film jest genialny, prawdziwy, oparty na faktach i w ogóle jaki to on jest zaje**** i poruszy światem i zmieni go na lepsze ;/ szkoda słów....
2
Black_Metal_666
@Qbun Nic dodać, nic ująć. Patryk Vega to śmieć i tyle w temacie.
1
piotrek7794
Agnieszka Dygant jest na prawdę świetną aktorką. Gra nawet na premierze próbując pokazać jak świetny jest scenariusz i jak głęboki jest film.
1
royalairness23
Dygant chyba sama nie wierzy w to co mówi:/
2
1
bator22
Do kina nie ma co isc przypuszczam ze kwintwsencja filmu zawarta w zwiastunie co widać po ostatnich filmach Vegi
1
liptonik1
Po tym jak się wypowiada i jakie filmy kręci można rzec ze jest najlepszym rezyserem polskiego kina jak do tej pory pozostali przy nim to nic
wojak22
Wypadło świetnie :) gratulacje dla Patryka kolejnego dobrego filmu ktory pokazuje realia w naszym kraju
Laksandra
Lekarze w Na dobre i na złe - źle, lekarze w Botoksie - źle. A przecież i jedni i drudzy mają rację. Ot życie i jego raz przykre bardziej, a raz mniej konsekwencje.
makoto_kino
Czy redakcja pokusi się o recenzję?