Zwiastun Nr 1 (polski) Księżyc Jowisza(2017): zwiastun nr 1 (polski)
Postrzelony uchodźca zyskuje zdolność lewitacji, co pewien lekarz chce wykorzystać do wydostania się z tarapatów finansowych.

Pozostałe dla Jupiter holdja (2017)

komentarze 10

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
justek999
Widać że reżyser ma nadzieję na przepustkę do Hollywood :D
1
Trax
Ja wszedłem bo myślałem, że na miniaturce jest Freddie Prinze Jr.
kochamczeresnie
Co za clickbait - po takim tytule spodziewałam się sci-fi z miejscem akcji w kosmosie
1
streetbrother
@kochamczeresnie tytuł nie ma nic do clickbaita. Props za avatar.
animail6
@kochamczeresnie polecam za to dwa znakomite filmy sf: Kobieta na Marsie, mężczyzna na Wenus oraz Dwa księżyce :D
ryhu13
Wygląda mi to na film, mocno zaangażowany ideologicznie.
yamata
@ryhu13 A to ci coś przeszkadza? Ponoć kino od tego właśnie jest, a nie od produkowania kolejnych blockbusterów Marvela... ;)
ryhu13
@yamata Kiedy obejrzę filmu o złych imigrantach ekonomicznych. Przeszkadza mi jedyna sluszna linia ideologiczna.
yamata
@ryhu13 Słabo znasz kino. Takich filmów było parę. Poszukaj w bazie Filmwebu.
yamata
@ryhu13 Qwa, znów enter... ;) I czepiasz się. Znasz chociaż zarys fabuły? Mnie to nie wygląda na film o imigrantach. Choć są tu odwołania do takiego środowiska... Rozumiem że masz coś przeciwko emigrantom ekonomicznym (jakby filozoficznie rzecz biorąc byli w ogóle jacyś inni, bo przed polityką i wojną można uciekać, a żreć trzeba codziennie). Rozumiem, że jak większość rodaków, którzy są miłosierni jak sam Chrystus i znają historię swego narodu, który w dużej części zawsze wędrował za chlebem i z różnych przyczyn do tej pory w sporej części pozostaje poza krajem, możesz sobie pozwolić na taką krytykę, i rzucać kamieniem. Mówiąc jednocześnie dzień dobry do kolejnego z miliona pracujących u nas Ukraińców. Takie to trochę schizofreniczne, ale co tam... ;) I też, żeby nie było, nie jestem zachwycony przemytem, łatwością dostępu do zasiłków czy kontrolą przepływu ekstremistów religijnych. W dodatku mam świadomość, że ta nagła miłość do imigrantów nie bierze się znikąd. Jakoś ani Polaków, ani Jugosłowian(?), ani mieszkańców Ruandy nikt nie rozpieszczał, jeszcze zupełnie niedawno... Ale co to wszystko ma wspólnego z bogu ducha winną produkcją filmową, której nawet jeszcze nie widzieliśmy?
1

programy Filmwebu