Zwiastun Nr 1 (polski) Sklep z jednorożcami(2017): zwiastun nr 1 (polski)
Kobieta imieniem Kit otrzymuje tajemnicze zaproszenie, które spełni jej dziecięce marzenia.

komentarze 29

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
kamells
Wygląda beznadziejnie, więc nie dziwi mnie że reżyserowane przez Larson.
21
noitsmisia
@kamells co oznacza stwierdzenie 'nie dziwi mnie ze reżyserowane przez larson' jezeli to jej debiut w roli reżysera?
15
Danio31b
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tocomnieinteresuje
@Danio31b Jak dla mnie jest naturalna i skupia uwagę. Mi tylko "przeszkadza", że więcej gra teraz w komercyjnym kinie, a świetna była w ambitniejszym, jak Shrot term 12", czy "Room".
4
uebzon
@Danio31b "anty białym" ultra-lewackim ,politycznie poprawnym wypowiedziom " hahah XD
4
uchawi
@tocomnieinteresuje Podjęła próbę, ma do tego prawo :) Kojarzy mi się nieco przez to z Portman, która w kinie blockbusterowym typu Marvel czy Star Wars wypada fatalnie, a w filmach skupionych na jednej postaci, granej przez nią, gdzie gra twarzą, jest na ekranie 90% czasu i gdy pracuje, kręcąc film z ludźmi, a nie na green screenie, potrafi być niesamowita. O wyzwaniach jakie stawia przed aktorem praca na tle zielonej tablicy bardzo szeroko wypowiadał się kiedyś (dawno temu) aktor grający Gandalfa, polecam znaleźć ten wywiad i obejrzeć. A Brie ma dopiero 30 lat, wcześnie zaczęła, bo była dziecięcą aktorką, ale w wieku 30 lat nie wszyscy mają już zdefiniowaną ścieżkę kariery na całe życie. Natomiast bardzo mądrym posunięciem jest zarobienie w tym wieku tyle, żeby ustawić się do końca życia w produkcji typu Marvel i potem móc grać w czym się tylko zechce, np. jak Evans, który na wielkim ekranie grywa w filmach, za które mu zapłacą, a artystycznie spełnia się na Broadway'u. BTW, film, który wyreżysował jest kameralnym 'romansem gadanym', który nie jest może wybitny, ale oglądalny. Przez półtorej godziny dwójka aktorów spaceruje i rozmawia. Zadebiutował jako reżyser w wieku 31 lat. Tak, po Kapitanie Ameryce, bo tak jak w każdym zawodzie świata, gdy się zna ludzi z p
4
uchawi
(sorry, nie da się edytować komentarzy na FW), ... gdy się zna już kogoś, jest po prostu łatwiej :)
1
Grifter
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xgabix106
Zapowiada się bardzo przyjemnie :)
7
rafalek1982h
Gdyby nie sukces Kapitan Marvel ten film dalej by czekał na premierę. A tak kują żelazo póki gorące :)
1
RadiatedCoala50
@rafalek1982h Kto o jakimkolwiek pojęciu o dzisiejszym kinie mogłby nawet zakładać że Kapitan Marvel nie odniesie sukcesu? Samo Marvel w tytule to jest gwarancja że film będzie popularny. A co do filmu - Netflix on musi uzupełniać biblioteke ze filmami, prawdopobnie jak nie teraz to za jakiś czas każdy kto ma jakieś przebicie w Hollywood dostałby pełne wsparcie do nakręcenia filmu
BocuNoPico
dostała oscara, miała mega szanse zaistnieć i robi.... to?
1
isobel
zapowiada się świetnie :) podoba mi się humor oraz motyw dorosłości i odnajdywania samego siebie. plus, uwielbiam duet Sam + Brie. oczywiście komentarze antyfanów Larson są tu nieodzowne. osobiście uważam, że Brie jest nie tylko bardzo utalentowana i charyzmatyczna, ale przede wszystkim jest cholernie odważna. trzeba przyznać, że ta kobieta ma jaja. podziwiam ją za to.
4
Fass_
Nareszcie spełniła swoje marzenie, żadnego białego chłopa w głównej roli <3
5
hatti69
Grac nie umie to moze rezyserowac da rade
1
GIMB2004trololo
Raz lepiej ona gra, raz gorzej, ciężko wyczuć. Na trailerze wydaje się szczęśliwa z roli, nie tak jak na kapitan marwel.
1
Mike-l
@GIMB2004trololo zdajesz sobie sprawę, że mina też jest przewidziana w scenariuszu?
5
GIMB2004trololo
@Mike-l Gosling zawsze ma taką samą minę. Szach mat.
1
Mike-l
@GIMB2004trololo bo wszędzie każą mu grać właśnie taką. Tyle wart jest Twój mat :D
3
uchawi
@GIMB2004trololo Bo Gosling od kilku filmów gra zawsze tę samą postać, która w dodatku mówi coraz mniej ;) Od wywiadu, w którym powiedział wprost, że najbardziej lubi grać milczące postacie typu koleś z Drive, zaczęłam zastanawiać się, czy zwyczajnie nie ma problemu z nauczeniem się dużej ilości tekstu na pamięć.
4
uchawi
@tocomnieinteresuje No ja też niby wiem, że potrafi, bo lubię jego role z większą ilością dialogów niż w Blade Runnerze, Drivie czy nawet w First Manie, ale wiesz, coś jest na rzeczy ;) Swoją drogą, imho Gosling jest generalnie dobry w rolach, w których patrzy na wpół smutno, na wpół ponuro, niewiele przy tym mówiąc ;)
1
tocomnieinteresuje
@uchawi Dla mnie on ewentualnie jest zbyt ładny/gładki, stąd może to rzuca się w oczy, ale wiele aktorów gra charakterystycznie, co bywa przerysowane. Na plus pozostają filmy w których gra, bo z reguły są udane.
1
uchawi
@tocomnieinteresuje No, jest gładki, mam podobne wrażenie. Ale tak, fajnie wybiera role póki co i jest ciekawym przykładem aktora, który nie zagrał w żadnej typowe blockbusterowej produckji, a jest szeroko znany. Grywał w komediach romantycznych, i lżejszym repertuarze, ale pokazuje, że można jeszcze robić karierę obok chociażby filmów superbohaterskich. Oczywiście to pewien wybór, bo zarabia przez to mniej, ale uważam, że warto ten wybór szanować.
tocomnieinteresuje
@uchawi jasne, stąd oceniam go na plus w ogólnym rozrachunku. Czasem ktoś ma tez na tyle wyrazistą urodę, że siłą rzeczy nie będzie w 100% elastyczny. Dobór repertuaru jest pokazaniem świadomości aktora również.
1
uchawi
@tocomnieinteresuje Tak, i trochę zawsze mam wrażenie, priotytetów :) Dzięki za fajną dyskusję dyskusję na poziomie, to rzadkie na Filmwebie! Pozdrawiam

programy Filmwebu