Zwiastun Nr 1 Pech to nie grzech(2018): zwiastun nr 1
Piotr oraz jego narzeczona Weronika zakładają się, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże, ani nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, kobieta wpada w romantyczną intrygę.

komentarze 14

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Lukasz_Broda
Nie boli mnie Karolak. Nawet On czasem coś pogra. Nie boli mnie nawet Kurdej-Szatan (ok trochę boli). No ale ludzie - ROZNERSKI.
8
partiid
Znowu samotna matka z dzieckiem, dwoje kochanków i miłosne rozterki w tym samym stylu. Dziwie się, ze to ma widownie. Przez takie filmy Polskie kino bardzo dużo traci
7
Barry_Ultimate
@partiid Nie ma, oni tylko piorą pieniądze z dotacji, a dane o zarobkach to ściema. Film obejrzy 8 osób.
MikusMC
O rany znowu to samo,ciagle to samo,kto daje na to gotowke.
3
kjanjusz
Już widzę recenzję Sfilmowanych... rymujący się tytuł, picie z butelki (wina?) na ulicy, bieg wydarzeń tak nienormalny, że trzeba mieć naprawdę dużą kreatywność - ale po złej stronie - żeby coś takiego zrobić... paździerz przez duże "p". Aha, i białe tło na plakacie! Alert! :)
2
Daria1983
@kjanjusz Sorry, ale sfilmowani nie są wyrocznią. Najlepiej jak każdy wyrabia sobie gust filmowy. Jedni pójdą i będą się dobrze bawić a innym się nie spodoba , jak zawsze. Nie ma o co robić szumu.
isild87
Ja pierd... To nie ma już innych aktorów w tym niby 38-milionowym kraju?? Ciągle tylko Karolak, jakaś Szatan (jedyny plus to ciekawe nazwisko :)) czy Koterski. masakra...
2
Ta_Alexandra
@isild87 No ale jest też Maria Dębska, której przynajmniej ja nie kojarzę ze zbyt wielu produkcji
sumik13
nie ma innych aktorów w Polsce , tylko Karolak? Czasem lubie obejrzeć jakąś kalke-komedie romantyczną ale przez Karolaka nie mam ochoty.
1
JohnTheBrave
Jaki kraj takie atrakcje kinowe w święta
1
damian_pawluszek
w zyciu wiecej nie pojde na te polskie gnioty...siostra wyciagnela mnie i szwagra a w polowie filmu juz przepraszala nas za swoj wybor...totalny dramat...szwagier walnal drzemke a ja nie moglem doczekac sie konca...piatek godz 19.00 -ok 15 osob tak wiec juz cos o tym znaczy...czytajcie opinie bez kitu...
Mati_121
Czemu to gówno ma tak wysoką ocenę?!

programy Filmwebu