Zwiastun Nr 2 (japoński) Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 2(2012): zwiastun nr 2 (japoński)
Edward i Bella postanawiają bronić swojej córki Renesmee przed rodziną Volturi i oskarżeniami, iż pół-wampir pół-człowiek może być śmiertelnie niebezpieczny dla obu ras.

komentarze 24

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
karolcia99
Bella pokazała gniew ...jestem w szoku ze ten poker face sie zmienił :O
Zanpaktu
Suche buły! znowu będzie 3/4 przegadane, a na końcu zaczną się klepać oraz pewnie dzieciak się pojawi i koniec. Zmułka
Dariussa
http://cdn.memegenerator.net/i nstances/400x/28468041.jpg
ceralitle
znowu sojusz z wilkołakami.. czyli "nie umiem pozbyć się raz wrzuconego do filmu bohatera"... rozumiem wpojenie Jacoba i Renesmee, ale znowu moment wojny wielkich psów i martwych latających? może tym razem udowodnią, że potrafią bawić się grafiką i wilki nie bedą przypominały komputerowych pikselów albo biegających owiec?.. muszę zobaczyć film!
bella2
Rob i Kristen się rozstali ..Wątpię , żeby premiera tego filmu się udała .
Dariussa
Szarpałabym Aro jak Reksio szynkę >.<
kasiag79
faktycznie, zupełnie inny niż ten polski...:/
DonKichote93
do StarFighter: ok, masz rację, mój błąd, co to ,,bynajmniej"; powinnam użyć ,,co najmniej" sorki ;) A jeśli chodzi o zakończenie, to nie miałam na myśli Belli i Edwarda, tylko scenę zbiorową, jeśli pamiętasz... nie chcę zbyt szczegółowo pisać, bo jeśli ktoś nie czytał książki, to zapewne nie chce znać teraz zakończenia. Co do sceny zbiorowej, jakie jest prawdopodobieństwo, że tak by się to skończyło? Zakończenie pod tytułem ,,I nic się nie stało". zero emocji. nie mówię, że od razu musi się lać krew, ale to, co zrobiła autorka z zakończeniem, które zapowiadało się ciekawie, jest co najmniej irytujące.
masquerade__
jak zwykle najciekawsze sceny poszły do trailera :P
rcisek
@Indy_6 - myślisz ze nowy zwiastun coś zmieni - przecież ta saga to jedna wielka nuda i przez wszystkie części ciągnie się jak flaki z olejem.
StarFighter
@lkobra18 Nikt nie zginie? Ktoś jednak zginie, jeśli ma to być zgodne z książką. @DonKichote93 Ktoś chyba źle użył słowa "bynajmniej". http://portalwiedzy.onet.pl/14 0089,,,,bynajmniej_a_przynajmn iej,haslo.html Czemu to zakończenie w książce jest żenujące? Bella w końcu otworzyła się przed Edwardem, to takie żenujące było?
DonKichote93
Przecież na filmwebie napisali, że podobno S. Meyers napisała nowe zakończenie specjalnie do filmu... Ja osobiście mam nadzieję, że będzie bardziej emocjonujące, epickie i z większym rozmachem, niż to w książce, bo tamto było bynajmniej żenująco słodko-pierdzące. :D
lkobra18
No przecież, że nikt nie zginie to byłoby nie zgodne z książką
krzysiek1415
no właśnie... tylko mam nadzieje że tu od Callenów nikt nie zginie bo by była lipa :((
Ancksunamun
właśnie. wszystko to już widzieliśmy to tylko sceny z poprzednich części. mało z przez świtem II.
Indy_6
nic nowego, wciąż nuda i nuda czekamy na trailer 2

programy Filmwebu