PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697471}

Śródziemie: Cień Mordoru

Middle-Earth: Shadow of Mordor
7,6 7 566
ocen
7,6 10 1 7566
Śródziemie: Cień Mordoru
powrót do forum gry Śródziemie: Cień Mordoru

Witam,
fajnie by było, jakby wykonali grę WP tak jak Cień Mordoru, tylko żeby były same misje fabularne dotyczące tego co było najwazniejsze po kolei w książce Silmarilion i taka sama gra by się przydała w przypadku serii Miecz Prawdy ;) było by cudnie ;) Co sądzicie ?

Shurtugal_Eragon

Gra na podstawie Silmarillionu... marzenie!!! Tylko zeby jeszcze byla dokładnie zrobiona i długa, byłabym gotowa dużo zapłacić

Rayliath

Ja także ;) Zwykle wpierw przed kupnem oryginałki pobieram pirata, by zobaczyć, czy warto kupić i wtedy kupuje jak coś ;)

Ale zwykle czekam aż stanieje tak na 50-60 zł. Lecz gdyby wydali grę o jakiej piszemy, to byłbym skłonny od razu ja kupić ;)

A może my fani możemy coś w tej sprawie zrobić ? Jak sądzisz ?

Shurtugal_Eragon

Spróbuje zapodać ten pomysł polskiemu wydawnictwu CD Project - ciekawe, co mi odpiszą - jeśli odpiszą ;)

Shurtugal_Eragon

Czy fani mogą coś zrobić... sama nie wiem. Wydaje mi się, że nie jedni producenci i twórcy gier zdają sobie sprawę, że mogli by na takiej gierce nieźle zarobić, każdy wie, że sympatyków Śródziemia jest pełno na całym świecie :) Tylko musieli by wykupić prawa autorskie pewnie najpierw, więc zależy to od pana Christophera Tolkiena.

Rayliath

dokładnie, mam nadzieję,że za naszego życia fani WP doczekają się cudownie gry RPG/action-RPG tego typu pod względem długości co np. Wiedźm 3 i z najlepszymi elementami z Cień Mordoru ;) Własnie napisałem do CD Projekt w tej sprawie - dam Ci znać, co odpiszą - ;)

Shurtugal_Eragon

Ah! Czekam :))

Rayliath

tutaj mi odpisali; https://www.cdprojekt.com/Forum,t,894

czekam na dalsze ich odpowiedzi w tej kwestii i jak możesz, to proszę Cie o poparcie mojej wypowiedzi i poproszenie o to swoich znajomych, bo jak dużo ludzi się pod tym podpisze, to myślę,że jest szansa na grę ;)
Z góry piękne dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones