PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765705}

A.O.T.: Wings of Freedom

Shingeki no Kyojin
6,5 64
oceny
6,5 10 1 64
A.O.T.: Wings of Freedom
powrót do forum gry A.O.T.: Wings of Freedom

Gdy pierwszy raz odpaliłem grę, i zobaczyłem jak efektowny jest w tej grze gameplay, ciężko było mi odejść od tej gry. Przez cały czas można "latać" używając trójwymiarowego manewru, zdobywać nowe umiejętności, ekwipunek itp. Wątki są tutaj takie same co w anime, no mi się grało naprawdę bardzo przyjemnie, ale niestety gra jest zbyt monotonna. Po kilku godzinach gry, gdy już się człowiek wprawi w mechanikę gry, szybkie, efektowne i efektywne zabijanie tytanów nie sprawia żadnych problemów, tak jak przechodzenie każdej jednej misji z wynikiem S. Niemniej jednak, przyjemnie było osobiście wejść w świat tego rewelacyjnego anime, i pokierować dobrze znanymi i lubianymi (bądź nie) postaciami. Gra jest wciągająca i sprawia cholerną przyjemność zabijanie kolejnych tytanów, dla fanów anime pozycja obowiązkowa, ale nie tylko, bo to jest ogólnie dobry tytuł, który powinien zadowolić nie tylko fanów tego uniwersum.
W 2018 ma wyjść druga część, i liczę że twórcy bardziej urozmaicą rozgrywkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones