PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638851}
6,2 1 349
ocen
6,2 10 1 1349
Alan Wake's American Nightmare
powrót do forum gry Alan Wake's American Nightmare

Będzie strzelanina zamiast klimatu i grozy. Napierdzielanka i tyle. A szkoda bo jedynka jest wspaniała.

ocenił(a) grę na 7
Szajba

dobra ale to nie jest sequel tylko spin off i nie jest pelnoprawna gra, z drugiej strony zbierala dosc dobre noty a ze alan wake naprawde niesamowicie mnie wciagnal z pewnoscia zagram i w takiego spinoffa, i zaczekam na pelnoprawny sequel

ocenił(a) grę na 7
m0t0

Remedy tego nie zdupcy.

m0t0

Masz racje. Zwracam honor. Gra robiona dla fanów, która ma być przedwstępem do Alana Wake'a 2

Szajba

Będzie Alan Wake 2?

Mr_W

tak

Szajba

Skąd ta informacja? Pewna już?
Jakieś źródło?

ocenił(a) grę na 7
Mr_W

Remedy prawie zapowiedziało, na Twitterze se robią wpisy które klimatycznie nawiązują do AW - czy to nie zwiastuje oczywistej rzeczy?

waldeck

Prawie..hmm, oby nie było, lepiej gdyby American Nightmare nie powstało, niektóre gry/filmy po prostu nie powinny mieć kontynuacji, ale producenci wychodzą z założenia, że im lepsze, tym więcej części powinno być i takim sposobem seria staje się do niczego.

ocenił(a) grę na 7
Mr_W

Remedy nie zyebało jeszcze żadnej gry.
A kontynuacja Maxa Payna przebiła oryginał.
Ja myślę że nie ma się czego obawiać a Alan Wake 2 będzie godnym następcą części pierwszej

Szajba

Poza tym kolega wyżej ma racje: "Remedy tego nie zdupcy.", chociaż pierwsza część była wspaniała.
Widziałeś filmiki z American Nightmare? Wydaje się z początku inna gra, ale może wciągnąć.

Szajba

Gra lipna jedynka dużo leprza ale obywie gry nie zabardzo mi przypadły do gustu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones