PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606063}
7,7 8 025
ocen
7,7 10 1 8025
Alan Wake
powrót do forum gry Alan Wake

Na samym końcu gry, bodajże w ostatnim filmiku jest pokazana uśmiechnięta Rose wraz z uwięzionym przez siły
ciemności agentem Nightingale'em.Oznacza to, że całe poświęcenie Alana mające na celu ostateczne pokonanie
mroku poszło na marne, a jedyne co dało to to, że "przerzucił" się on z Barbary na Rose.

A tak w ogóle to dlaczego mrok uwięził Nightingale'a, zamiast po prostu go zabić albo przemienić?

ocenił(a) grę na 8
egrom

Rose trzymała lampę, nie mogła buć reinkarnacją Barbary, prędzej Cynthii - po tym jak opanował ją mrok była bardzo przestraszona, że postanowiła cały czas mieć przy sobie lampę, by więcej się to nie powtórzyło.

Prokop95

Oczywiście chodziło mi o Barbarę, musiałem się pomylić, ale z drugiej strony dziwnie wygląda scena, w której Rose jest lekko uśmiechnięta (trzymając lampę), a parę metrów za nią znajduje się uwięziony Nightingale.

ocenił(a) grę na 8
egrom

Znowu mówisz o Barbarze, już nie rozumiem, co masz na myśli xD
Według mnie Rose po prostu oszalała i przy tym zaczęła panicznie bać się ciemności, podobnie jak było z Cynthią. Co do postaci Nightingale'a jakoś nie mam zdania, nie może zastąpić czyjegoś miejsca, wydaje mi się, że jest po prostu uwięziony przez ciemność i tyle, nie ma spełniać żadnej roli(a scena ta została tylko przedstawiona, dlatego by pokazać, że pomimo zmiany zdarzań, teraźniejszość i tak odczuwa skutki uboczne działań sprzed owej zmiany).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones