PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611332}
7,6 1 329
ocen
7,6 10 1 1329
Aliens vs Predator
powrót do forum gry Aliens vs Predator

Zacznijmy od dwóch kultowych ras z klasyki sci-fi, niesamowity klimat i grywalność, i jeszcze wielu rzeczy które przemilczałem. 9/10!!!

pikaz512

Klimat, przede wszystkim klimat. Gram po dzień dzisiejszy! Rewelacja.
Dodam także fabułę która może nie jest specjalna ale i tak ciekawsza niż ta filmowa :)

ocenił(a) grę na 10
Chmiel

zgadzam sie, kiedy grałem w to pierwszy raz naprawde sie bałem, ale to było daaawno temu. z resztą tą gre można kupić na Steamie za 3 euro, i idzie ona na nowych wymaganiach.

ocenił(a) grę na 8
pikaz512

Klimat ofc!

pikaz512

fakt jeden z najbardziej poshizowanych klimatów w grach FPS

ocenił(a) grę na 7
pikaz512

Najbardziej w tej grze podobał mi się fakt,że w rzeczywistości nie było tam limitu Obcych (wychodziły bez końca) i nigdy nie byłeś pewien gdzie i kiedy pojawi się następny,co jeszcze bardzie budowało napięcie strachu oraz braku bezpiecznego miejsca.

timcer

Masz racje, bezpiecznego miejsca w tej grze nie można było znaleźć:) dodam od siebie, że mnie osobiście o zawał przyprawiały krzyki obcych. Fragmenty gry gdzie chwilową ciszę przerywają wrzaski aliens, oraz strach przed tym skąd nastąpi atak:) przyprawiały o gęsią skórkę.Do najbardziej znienawidzonych stworów należał twarzołap, oraz obcy biegający w postawie psa...chyba odpowiednik stwora z filmu obcy 3, po osobniku tym można było się spodziewać wszystkiego, bardzo dziwnie się zachowywał. pozdawiam

ocenił(a) grę na 8
pikaz512

Klimat przede wszystkim. Pamiętam jak w nią pierwszy raz grałam.... bałam się ale wciągnęła i grałam dalej. I wracam wciąż do niej :)

ocenił(a) grę na 10
pikaz512

za to, że przez większość czasu wywołuje stany przedzawałowe w kampanii marine tego nie uzyskały inne części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones