PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611957}
8,1 2 426
ocen
8,1 10 1 2426
Aliens vs. Predator 2
powrót do forum gry Aliens vs. Predator 2

Chylę czoła..

ocenił(a) grę na 10


Jedna z takich gier, której się nie zapomina :) Znałem od początku, a ~ 2007 zupełnie przypadkiem uruchomiłem online - i tak zaczęła się kilkuletnia przygoda z tym tytułem :) Rewelacyjna rozrywka dzięki wyważonemu oddaniu trzech odmiennie walczących ras. Zachowali to co najważniejsze by nie irytować gracza a mobilizować i zachęcać.. (Tak jak Starcraft 1 miał tego cosia)
AVP2 to solidna produkcja i mimo słabej grafiki powala obecne gry tej kategorii. Troszkę się podekscytowałem normalnie :)) bo zgłębiłem temat ;P jako exczłonek największego polskiego klanu tamtych czasów <<BD>> a później też DBH - (angielski klan) pamiętam niesamowite wieczory i emocję w trakcie turniejów.. Do nocy z kolesiami solówki i treningi się urządzało, a czasu nie czuło. Jak bym miał powiedzieć jaką rasą grać, zawsze się zadumam i uśmiechnę.. :) Po prostu warto, i mam nadzieje, że temat online jakimś cudem się wskrzesi.
Hymm, choć nie grałem ze 3 lata zobaczę czy jeszcze działa online. Były tam problemy z servem od kiedy producent przestał wspierać.. ale zawsze pojawiały się patche i niezbędne narzędzia ;p chyba się jutro skuszę. Tylko jest też mały problem - muszę odpalić starego laptopa bo nie wyobrażam sobie grać na innej klawiaturze.. układ klawiszy i palce są raczej nie do przestawienia ;P
A i dla początkujących: online to nie kampania, ale już po jakimś czasie przestaje się notorycznie przegrywać - Gra wymaga determinacji i charakteru, ale z czasem odda satysfakcję i ukarze wszelkie istotne zależności i niuansiki, które są ważne ;)
P.S. Grywałem Predem ;p który ponoć łatwo przegrywa (jak wszystko) ale gdy wyczuje się przeciwnika, zna mapy, dostosuje taktykę i reaguje na zmiany.. to choćby spamowali granaty, miny i rakiety.. najbardziej bali się dzidy ;P Ehh klimat pierwsza klasa - jeszcze nie spotkałem nigdzie lepszego, a kontynuacja AVP 2010 najważniejsze zatraciła albo zostało spieprzone. Pozdrawiam Pro'sów :)
Joker ;)

ocenił(a) grę na 9
tomek_bober3

My teraz gramy w AvP2, przez LAN. Gra się super i szukamy więcej chłopaków do gry.
Piszesz się na to?

P.S. jakby co udostępniłem w necie całą wersję za free - jakbyś chciał się przybić to wal na discord, White Devil#2731

dalej Cię pokierujemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones